Márga Bisztró Csopak

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Márga Bisztró Csopak vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 19.barátokkal járt itt
Ha Csopakon járok, visszatérek. Kihagyhatatlan. Bármit ettem, vagy ittam mindig elégedettem távoztam. Már a szép tálalás ami megfog. Csak ajánlani tudom másoknak is. Igaz, nem olcsó hely, de megéri. A látványért, a maradandó élményért, a Balaton hangulatát idefent lehet a legjobban átélni.
Márga Bisztró Csopak - Külső képMárga Bisztró Csopak - Külső képMárga Bisztró Csopak - EgyébMárga Bisztró Csopak - Étel/italMárga Bisztró Csopak - Étel/italMárga Bisztró Csopak - Étel/italMárga Bisztró Csopak - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 5.a párjával járt itt
Számomra tökéletes volt. A szűk ételválasztékból is sikerült találnunk kedvünkre valót. A kakas erőleves, vaddisznó fasírt, daragaluska íz orgia volt. Utána én sertésszűzet ettem zöldséges gombaraguval és újburgonyával a párom pedig kacsa mellett batátával és gyümölcsökkel. A húsok elolvadtak a szánkban , fenomenális íz élmény volt mindkettő.
Márga Bisztró Csopak - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 19.családjával járt itt
Családi ünnepünk volt,a fiam választotta az éttermet. Először jártam itt,így nagy csoda volt, amikor a kaptatón fölfelé azt hittem, valami borospincébe megyünk. Ami a szemünk elé tárult, maga volt a csoda. Legszívesebben még órákat töltöttem volna az asztalnál. A panoráma mellé a kiszolgálás, az ételek, italok minősége is rendkívüli volt.
Márga Bisztró Csopak - Étel/italMárga Bisztró Csopak - Étel/ital
Kiváló 2018. február 6.családjával járt itt
Szomorú olvasni, amikor asztalt nem foglaló frusztrált és/vagy hozzá nem értő emberek lehúznak egy-egy csúcséttermet, számolgatják a palóclevesben a húskockákat, nyersnek nevezik a nem agyonfőzött, roppanós répát, hiányolják az étlapról a regényhosszúságú ételsort, a tányérról pedig a harminc deka húst és a fél kiló köretet, s hadd ne soroljam.
Márga Bisztró Csopak - BelsőMárga Bisztró Csopak - Külső képMárga Bisztró Csopak - BelsőMárga Bisztró Csopak - Étlap/itallapMárga Bisztró Csopak - Étel/italMárga Bisztró Csopak - Étel/italMárga Bisztró Csopak - Étel/italMárga Bisztró Csopak - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. április 16., üzleti partnerrel járt itt
Igazából a kilátáson, és a kiszolgáláson kívül nem tudok kiemelni semmit. Tudom, hogy ez egy "csúcs" étterem, bármit jelentsen is ez. Szerintem ennek azt kellene jelenteni, hogy mindenki elégedetten távozik innen,új élményekkel, az újragondolt, megújított fogások után. Hát erről szó sincs. Nekem csak a határtalan sznobság jött le. . . Próbáljátok ki egyszer. . . de csak egyszer.
Kiváló 2017. január 5. járt itt
Egy jótanács azoknak, akik fennakadnak az árakon: ez egy fine dining étterem, így azoknak ajánlott, akik ezt keresik, ezt élvezik. Itt nem attól fogjuk jól érezni magunkat, hogy a rántott hús lelóg a tányérról és kenyérrel tunkoljuk a pörköltöt, mellé szintetizátoron előadott háttérzenét hallgatunk. Szezonban érdemes asztalt foglalni.
2016. november 18.barátokkal járt itt
A Balaton egyik legkiválóbb étterme. Csodás kilátás,minőségi szezonális ételek, nagyszerű borok,illedelmes kiszolgálás. A mai "bisztrós" korszakban nehéz megállapítani melyik helyre érdemes betérni, hiszen sok hasonló megnevezésű vendéglátóegységben csalódtam már. Szerencsére itt nem ez a helyzet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 21.a párjával járt itt
Divatos, nem olcsó de nem is megszokott, isteni ízek, kinézetre is gyönyörű ételek, fantasztikus kilátás, kedves, figyelmes pincérek. Nekem kicsit kezd unalmas lenni az újragondolt megnevezés, egyre több helyen kapták fel teljesen feleslegesen. Kicsit több fantázia és máris megvan az új ételhez az új név .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. július 20.családjával járt itt
Először jártunk itt családommal, és nagyon megfogott a táj szépsége és maga a kilátás a Balatonra. Amennyire megfogott a kilátás és a környezet szépsége ugy lehangolt az ár-érték arány, vagyis íreális az árképzésük, maga az étel izletes volt, a mennyiségével már kevésbé lehettünk elégedettek, és az árak brutálisak
2016. május 29.a párjával járt itt
Ételek:
levesek (marhahús és kecskesajtos spárgakrém leves): tálalás, küllem ötös, íz: átlagos, a borjuhús fasírtból többet is ki lehetne hozni.
Márga Bisztró Csopak - Étel/italMárga Bisztró Csopak - Étel/italMárga Bisztró Csopak - Étel/italMárga Bisztró Csopak - Külső kép