Sétány Étterem Csopak

Sétány Étterem Csopak
Sétány Étterem CsopakSétány Étterem Csopak
Sétány Étterem CsopakSétány Étterem Csopak

Sétány Étterem Csopak bemutatkozása

Az étterem közvetlenül a Balaton partján, a gyönyörű csopaki strand főbejárata mellett helyezkedik el. Figyelmünk több mint 20 éve csakis a vendégekre koncentrálódik. Nagy részben ennek köszönhető a magyaros jellegű konyha, a gyors, illedelmes kiszolgálás és nem utolsó sorban az átlag magyar családoknak is megfizethető ár.

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Sétány Étterem Csopak vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. június 23.családjával járt itt
Meghívtak a gyermekeink egy hétvégi összejövetelre Csopakra. Vasárnap már jobb idő volt, így a strandra mentünk. Igen sokan gondolkoztak hasonlóan, mert hamar megtelt a strand. Lefoglaltunk időre egy asztalt, jól tettük. Egészen nagy forgalmat bonyolított le az étterem személyzete. Pillanatok alatt mi is megkaptuk a kiválasztott ételeket és italokat.
Kiváló 2022. június 24.gyerekekkel járt itt
Kedves kiszolgálás, finom és bőséges ételek. Ár/érték arányban ok. A strand felől is van terasza, nagyon praktikus. Kb. annyiért meg lehet ebédelni, mint egy büfében és a kettőt azért ne hasonlítsuk össze.
Kiváló 2019. június 4.gyerekekkel járt itt
A Terasz kávézó külön egység az étteremtől tán csak a tulajdonosi kör teremt a kettő között kapcsolatot. Negyed órával zárás előtt érkeztünk, de még beengedtek. Kértem két cent nemes birspálinkát az agárdiaktól, 790 ft volt, nem sok, nem kevés. A teraszról csodás a kilátás.
Sétány Étterem Csopak - Étel/italSétány Étterem Csopak - Étel/italSétány Étterem Csopak - Külső képSétány Étterem Csopak - EgyébSétány Étterem Csopak - Külső képSétány Étterem Csopak - Külső kép
Átlagos 2018. július 12.gyerekekkel járt itt
Nem menüt választottunk. A levest salátástálkában kaptuk - kicsi adag(! ), a húsgombóc benne nagyon műízű volt, a zöldségfélék viszont kellemesen roppanósak. A gyerekek pizzát kértek, az viszont helyben sült, a tésztája istenien ropogós lett. A szomszéd asztaloknál láttuk a menü mennyiségét, nagy adag 2.
Szörnyű 2017. augusztus 13.családjával járt itt
Csalàddal jàrtam ott jùliusban csopakon, ismerösök ajànlottàk ezt a borzalmas helyet.
Igazi gagyi kajàk zsirtol csöpögös ételek.
A pincèreket pedig valahonnan tanyàkrol vàlogatjàk össze.
Volt ott egy dagi pincér az Hot bunko.
Kiváló 2017. július 15.gyerekekkel járt itt
2014ben már értékeltem, azóta is ide járunk a minden éves csopaki nyaraláskor, a gyerekek már követelik. Gyors, kedves kiszolgálás, finom ízek, az általános áremelkedés itt is jelen van, de még mindig megfizethető. Továbbra is tele van, sorba kell állni ha kicsikét is melegebb van és megtelik a strand.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 21.családjával járt itt
Mivel Alsóörsön van nyaralónk, gyakran járunk a környékre, Csopakot is imádjuk. Strandolni is sokat szoktunk itt. Nemcsak nyáron, de tavasszal / ősszel is betérünk itteni kedvenc éttermünkbe, mely közvetlenül a vízparton a strand bejárata mellett helyezkedik el. Sokan szoktak mindig lenni, van hogy úgy kell asztalt levadászni.
Átlagos 2017. január 5. járt itt
Klasszikus, magyaros kínálat, a pincér a hagyományoknak mgefelelően az asztalon hagyja a sajcetlit amin az italrendelést jegyzi és húzza a rovátkákat a kisfröccsök számát jelezve - ez jópofa. Gyors a kiszolgálás, nagy a pörgés. Átlag ízek, semmi kiemelkedő. A süllőt is megsütik, csak előre oda kell szólni.
Kiváló 2016. szeptember 1.barátokkal járt itt
Baráti társasággal tértünk be ebédre a Sétány étterembe. Nem jártunk itt korábban,véleményekre hagyatkoztunk. A személyzet kedves volt,a kiszolgálás rendkívül gyors,szinte fél óra alatt meg volt az ebéd:) Az ételek ízletesek,az adag nem túl nagy de pont laktató. Nagyon finom a limonádéjuk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 5.a párjával járt itt
Mindig itt ebédelünk, ha ezen a strandon vagyunk. Szép a környezet, ebéd közben is a Balatont nézegethetjük. A kiszolgálás gyors, a felszolgálók kedvesek. Az ételek nem nagyok az adagok, kivéve a Rózsa Sándor tálat, az a leglaktatóbb és finom is. Az egyik alkalommal a hozzáadott tócsnit parmezán sajttal készítették, amivel nekem elrontották, mert nem szeretem.
Sétány Étterem Csopak a térképen
8229 CsopakÖrkény István sétány 1.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség
H-V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: magyar slágerek
Gépzene: country, magyar népzene, magyar slágerek
1200 Ft (kb. ár)
Cseh sörök