Vígmolnár Csárda Csopak

Vígmolnár Csárda Csopak
Vígmolnár Csárda CsopakVígmolnár Csárda Csopak
Vígmolnár Csárda CsopakVígmolnár Csárda Csopak

Vígmolnár Csárda Csopak bemutatkozása

A Vígmolnár Csárda nem egy tipikus csárda, annál egy kicsit több! Helyi termelők alapanyagaira építik étlapjukat, a tálalásban pedig művészi jegyeket vélhetünk felfedezni. Többféle halászlevet, sülteket, grillezett és rántott fogásokat kínálnak. Az itallapon széles körű borválasztékot, Pannonhalmi pálinkákat, csapolt söröket, minőségi röviditalokat találunk.

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Vígmolnár Csárda Csopak vélemények

Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
A hely nagyon hangulatos. Az ételek nagyon finomak voltak, a pincérek kedvesek, villám gyorsan megkaptuk az ételeket.
Vígmolnár Csárda Csopak - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 9.barátokkal járt itt
Immáron sokadszorra járunk itt, és már sokadszorra írok véleményt. A negatív hangokat/írásokat, amelyek a különböző fórumokon olvastam nem értem, minden nyáron 3-szor-4-szer fordulunk itt meg és Mi (pedig fejlett a kritikai érzékünk, még sznobok se vagyunk) mindig megfelelő szintű kiszolgálást kaptunk és tökéletes ételeket, elfogadható idő alatt legutóbb kimondottan hamar (Filézett harcsa halászlé, Kovászos uborka krémleves, Burgonya krémleves) mind-mind hibátlanok voltak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. július 30.a párjával járt itt
Az étterem forgalmas helyen van, és mivel már egy csopaki étteremben csalódtunk, gondoltuk kipróbáljuk ezt. Halászlét ettünk, finom volt, a mennyiséggel sem volt baj, és tényleg filézett volt. (ezt azért emelem ki, mert sajnos nem mindenhol van így). A párom csülköt evett, sült burgonyával és káposztával.
Gyenge 2015. június 2.gyerekekkel járt itt
Ez a hely egy tévedés! Tévedés azt hinni, hogy ha valami már megy akkor menni fog, ha a Borbás Marcsi járt itt akkor bármit megtehetünk. . Nem egyszer jártam itt, sajnos nem én döntöttem a helyet illetően, így kénytelen voltam menni. A húsleves egy vicc! Pár kósza répa úszkál a felejthető lében.
Kiváló 2014. október 8.gyerekekkel járt itt
A 71-e út mellett, Csopak legforgalmasabb részén, mégis nagyon kellemes környezetben van az étterem: napsütés, madárcsicsergés,vízcsobogás, udvarias kiszolgálás, finom ételek, kellemes környezet. . . Eddig bármikor voltunk itt, kiváló kiszolgálásban volt részünk és az ételekben sem csalódtunk soha!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Júliusban jártunk családilag a helyen. A környezet nagyon kellemes, a pincérek készségesek, bár kissé távolságtartóak. A halászlé fenséges volt, az egyik legjobb tétel a műfajban. Az ételek többsége is nagyon ízlett nekünk, kivéve egyet: a rántott hús sült burgonyával sajnos nagyon egyoldalú ízesítéssel került asztalra, hiszen lényegében elsózták.
Vígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - Külső kép
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2014. július 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételek,tisztességes adagok,korrekt árak és kedves pincérek! Máskor is eszünk itt ha erre járunk! A halászlé és a somlói galuska isteni volt! ! !
A kicsi lányomnak is nagyon tetszett a sok szép dekoráció és senki nem nehezményezte hogy szaladgál. Figyelembe vették azt is hogy este már hűvösebb van,kaptunk plédeket,amit magunk köré tekerhettünk.
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Rendszeresen itt eszem kedvenc ételemet a halászlét! Sosem kell csalódnom, mindig nagyon finom! A hely különleges atmoszférájú, nagyon kellemes színek uralják, a személyzet rendkívül kedves , gyors a kiszolgálás. A parkolás kényelmes. Már alig várom, hogy újra elmenjünk. Mindenkinek nagyon ajánlom!
Kiváló 2014. május 6.a párjával járt itt
Nekünk nagyon teszett, a teritéktöl kezdve az ételig minden. A több napos Balatoni kirándulásunk során bejártuk az északi partot , több helyen étkeztünk, Héviztöl, Veszprémig, és nekünk a Víg Molnár tetszett a legjobban. Az étterem izlésesen és elegáns volt berendezve, és nagyon finom volt az étel.
Szörnyű 2014. január 25.barátokkal járt itt
150 km-ert utaztunk a semmiért! Nagyot csalódtunk sokkal többet vártunk volna egy ilyen színvonalas helytől. Az étlapon értelmes magyar embernek való étel csak a rántott hús volt sült burgonyával és zacskós majonézzel! Megkérdezték csomagolják-e de mondtuk hogy inkább nem!