Vígmolnár Csárda Csopak

Vígmolnár Csárda Csopak
Vígmolnár Csárda CsopakVígmolnár Csárda Csopak
Vígmolnár Csárda CsopakVígmolnár Csárda Csopak

Vígmolnár Csárda Csopak bemutatkozása

A Vígmolnár Csárda nem egy tipikus csárda, annál egy kicsit több! Helyi termelők alapanyagaira építik étlapjukat, a tálalásban pedig művészi jegyeket vélhetünk felfedezni. Többféle halászlevet, sülteket, grillezett és rántott fogásokat kínálnak. Az itallapon széles körű borválasztékot, Pannonhalmi pálinkákat, csapolt söröket, minőségi röviditalokat találunk.

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Vígmolnár Csárda Csopak vélemények

2020. november 24.gyerekekkel járt itt
Októberben egy hétfői ebédhez választottam a helyet. Sokszor láttam hogy a parkolója tele van úgy gondoltam jólehet. Nem is csalódtunk.
Délre foglaltunk asztalt amit jól tettünk mert 1órára megtelt a fedett kerthelység.
Az étlap magyaros ételeket kínál az adagok is jók. 10-en voltunk mindenki ebédjét szinte egyszerre hozták.
Minden nagyon finom volt,de egy picit letett volna melegebb az étel.
Vígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. október 19.a párjával járt itt
Már régóta szemezgettem a hellyel, de csak az idén volt alkalmam betérni az étterembe. Finom rozéfröccsöt ittam a nagy nyári melegben míg kihozták az ebédünket. Nagy örömünkre egy igazi magyaros, nyári étel töltöttpaprika is volt. Igaz, már ízvilág az édesítés terén, mint amit odahaza készítek.
Vígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - EgyébVígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - Étel/ital
Kiváló 2019. június 2.gyerekekkel járt itt
A Vígmolnár csárdára a Top 100 Dining Guide kalauz hívta fel a figyelmem, egyébként vélhetően benne vannak egyéb balatoni kalauzokban is. A terasz rendkívül hangulatos, a beltér is megnyerő, a kiszolgálás kitűnő, az árak helyhez mértek, mi nem tartottuk őket elrugaszkodottaknak.
Vígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - Étlap/itallapVígmolnár Csárda Csopak - Étlap/itallapVígmolnár Csárda Csopak - Étlap/itallapVígmolnár Csárda Csopak - Étlap/itallapVígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - Belső
2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Nem először jártunk az étteremben, mindig elégedetten távoztunk. Legutóbb nem tudtunk ott ebédelni, mert annyira teltház volt, így előre foglaltunk asztalt. Most először találkoztunk az új étlappal, kicsit csalódott voltam, hogy a libamáj lekerült róla. A választékot egy picit kevésnek tartom, egy-egy ételből jó lenne legalább két féle variációból választani.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 21., kollégákkal járt itt
Két alkalommal is jártam ebben az étteremben és mindkétszer kellemes élményekkel gazdagodva távoztam. Az étterem szép környezetben, közvetlenül a főút mellett található, aminek elég nagy parkolója van. Nyáron kültéren is helyet foglalhatnak a vendégek. Nem túl nagy az étlap választéka, viszont a rajta található ételek annál különlegesebbek.
Kiváló 2017. július 16.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk és nagyon kellemesen csalódtam a helyben. Viszonylag kevés étel van az étlapon, de minden, amit választottunk, egészen különlegesen finom volt. Annak ellenére, hogy sokan voltak az étteremben, nem kellett sokat várni. A kiszolgálás gyors volt és professzionális. Az árak ugyan nem alacsonyak, viszont a cserébe kapott szolgáltatás bőven megéri.
Kiváló 2016. szeptember 28.barátokkal járt itt
Szép szeptemberi napon "hirtelen felindulásból" tértem vissza az étterembe: 42 éve nem jártam ott. Lenyűgöző volt már a dekoráció is: hímzett fehér terítő, magyaros, de nem magyarkodó tálkák, edények az asztalon, ízléses virágok, fűszernövények. . . Rövid, de változatos étlap, nagyon kedves és figyelmes kiszolgálás.
Vígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - Étel/italVígmolnár Csárda Csopak - Étel/ital
Átlagos 2016. július 31.gyerekekkel járt itt
Szép kellemes környezet, igaz a fő út nincs messze,de a malomkerék feledteti. A terasz is hangulatos, a kiszolgálás nem volt gyors, de lassú sem, viszont pontos volt. Vannak étel különlegességeik, a halászlé átlagos volt nekem, igaz Szegeden sem ettem jobbat –igaz csak egy helyen próbáltam .
Vígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - BelsőVígmolnár Csárda Csopak - BelsőVígmolnár Csárda Csopak - EgyébVígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - BelsőVígmolnár Csárda Csopak - BelsőVígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - EgyébVígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - Külső képVígmolnár Csárda Csopak - EgyébVígmolnár Csárda Csopak - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2016. július 30.gyerekekkel járt itt
Kellemes hely, viszonylag sok vendéggel. A személyzet néha nincs a helyzet magaslatán, s néhány számunkra lényeges információt elhallgattak, illetve nem kaptunk megfelelő tájékoztatást pl a fizetési módokkal kapcsolatban.
csárdatálat rendeltünk, bőségesen jól laktunk vele.
Ár-érték arányban megfelelő.
Gyenge 2015. szeptember 5.családjával járt itt
3300ft alatt főétel nincs is! 520ft egy 2dl-es cola például! Egy halas főétel, amit filézve hirdetnek, természetesen szálkát tartalmaz. Illetve féladagnak nevezhető a főétel!
Vígmolnár Csárda Csopak - Étel/ital