Remete Vendéglő & Panzió Csorna

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Remete Vendéglő & Panzió Csorna vélemények

Kiváló 2021. augusztus 28.a párjával járt itt
Hosszú kihagyás után 1,5 hónappal ezelőtt egy jól sikerült ballagási ebéd után a mai napon ismét kihívás elé állítottuk a 20 évvel ezelőtti tözshelyünket a "REMETE VENDÉGLŐT" a 21. HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓNK ALKALMÁVAL. A vacsorához felszolgált ételek kiváló minőséggel és kitűnő ízvilággal leptek meg minket, valamint a felszolgálás is a régen megszokott gyors és kifogástalan volt.
Remete Vendéglő & Panzió Csorna - Étel/italRemete Vendéglő & Panzió Csorna - Étel/italRemete Vendéglő & Panzió Csorna - Étel/ital
2017. június 8., kollégákkal járt itt
Kollégákkal kerestünk ebédelési lehetőséget és a Remetét ajánlották. A tipikus helyi kiskocsma hangulatot felvezeti a töredezett lépcső és a söntéspult a bejárattal szemben. Az éttermi részen kockás terítős asztaloknál foglalhatunk helyet. Épp akciós napot fogtunk ki, így a híres óriás bécsi szeletet kértük.
Átlagos 2016. április 21.egyedül járt itt
Többször jártam már itt, az biztos, hogy mindig ugyan azt kapod az, adagok megfelelőek, ízletesek a kiszolgálás gyors. A pincérek pörögnek, de nagyon savanyú arcok, mosoly nuku csak a meló. Az étterem egy pince helység ez még nem volna nagy baj csak, ahogy belépsz, a kocsmapulttal állsz szembe, és ha szerencséd van a helyi apacsok (törzsvendégek) szúrós tekintetét kibíród akkor ülj le a belső helységbe.
2014. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Hangulatos étterem, itt mindig hűvös van. Gyors, pontos, udvarias kiszolgálás. Ízletes ételek, bő adagok, friss étel. Mindig van hely, a rendezvények is jók, a hidegtálak minden igényt kielégítőek. Bármikor térsz be, azonnali kiszolgálásban részesülsz! Kár, hogy eldugott helyen van, nagyszerű étterem!
Átlagos 2014. június 5.családjával járt itt
Családommal, barátaimmal már többször is jártunk itt. Hangulatos, a pincérek barátságosak, az ételek nagyon finomak, gyors a kiszolgálás. Az adagok hatalmasak, szinte sosem tudjuk az egészet elfogyasztani. Általában nagyobb családi összejöveteleken kérjük az ételek házhoz szállítását is. Ilyenkor mindig melegen és frissen megérkezik. A 2 személyes tálak elegendőek akár 4 ember számára is.
2014. április 22.a párjával járt itt
A panzió kicsit eldugott helyen van, de a forgalma meglepő. Később rájöttem, miért ilyen népszerű: A kiszolgálás gyors, a rendelés felvétele után hamar hozták az ételt, pedig jó páran voltunk ott vendégek. Az ételek minősége kifogástalan volt,az adagok hatalmasak és a pincér hölgy is segítőkész volt.