Sári Rétesház Dabas

Hotel Aquarell Cegléd

Sári Rétesház Dabas vélemények

1947
Kiváló 2023. november 21.a párjával járt itt
Utunk arra vitt és megálltunk e remek helyen. Az épület kék-fehér színű, vonzza a szemet. Belül szép, tiszta, rendezett, a mosdó is, és nagyon finom a rétes. Mákost aszalt szilvával és túróst ettünk. Kedves, figyelmes a felszolgáló, így csak jókat tudok írni. A réteseken kívül van némi lehetőség ebédelni is.
Sári Rétesház Dabas - EgyébSári Rétesház Dabas - EgyébSári Rétesház Dabas - EgyébSári Rétesház Dabas - Egyéb
Szörnyű 2020. február 15.egyedül járt itt
Régebben, nyitáskor és utána is gyakran jöttünk ide és vittünk haza is rétest, ami fantasztikus volt! Mostanában nem jártam arra, de most egy megbeszélésre menve volt időm, gondoltam viszek a családnak egy kis csemegét. A hely változatlanul tiszta és hangulatos, de a rétes ! ? ? ? Meggyes -mákos, almás és túrós volt frissen sütve, de meg sem közeliti a régit!
Sári Rétesház válasza
Kedves Jolcsy!
Nagyon köszönjük, hogy megírta nekünk a tapasztalatait, és örülünk, hogy legalább a hely továbbra is elnyerte a tetszését!
A nyitáskor a Sári Rétesházban Sári Rétes helyett tiroli jellegű rétest készítettek, aminek sokkal kisebb a töltelékhányada, és vastagabb a tésztája.
2020. február 18., Sári Rétesház, üzemeltető
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2016. szeptember 13., csoporttal járt itt
Csoporttal tértünk be a dabasi Sári Rétesházba, s kóstoltuk meg az ott készített illatos rétest. Szép régi házban található ez a Rétesház, szépen gondozott udvaron, s egy kis múzeumi látogatással összekötve lehet kóstolni. Nagyon hangulatos a hely, a falakon fotók, falvédők, a régi kor szellemét megidézve.
Sári Rétesház Dabas - Külső képSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - EgyébSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - EgyébSári Rétesház Dabas - BelsőSári Rétesház Dabas - EgyébSári Rétesház Dabas - Külső képSári Rétesház Dabas - Belső
Sári Rétesház Dabas a térképen
2371 DabasMánteleki út 3/d.
06 20 8522032
H-K