Beer & Wurst Debrecen

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Beer & Wurst Debrecen vélemények

Kiváló 2023. augusztus 12.egyedül járt itt
Az aranybika tőszomszédságában található étterem kiváló minőségű ételeket és italokat kínál, hozzáértő szakácsokkal és kiváló pincérekkel. Magas minőség megfizethető áron, egyenletes minőséggel. Érdemes meglátogatni, ha szereted az egyszerű letisztult étlapot, a minőségi alapanyagokból készült ételeket és jó italokat.
Beer & Wurst Debrecen - Egyéb
2023. augusztus 10.egyedül járt itt
A Beer and wurst söröző-étterem főpincérhangulatú alkalmazottja látványosan nem örvendett, hogy csak egy sörre ültem be, pedig alig voltak a teraszon. Társa próbált rábeszélni egy korsó sörre, nem sikerült. Ittam egy pohár Hackel pschorr-t 690 forint volt, + fsz díj. Ez korrekt díjszabás.
Kiváló 2021. október 31.egyedül járt itt
A héten kétszer ettem az étteremben, péntek és vasárnap este, mivel ellenőrizni akartam, hogy amit első este átéltem, az vajon szerencsés véletlen, avagy egy állandó standard. Szerencsére, azt kell mondjam, hogy utóbbit tapasztaltam. Az étteremben Oktoberfest témájú esemény volt, ezért péntek este, ennek ételeiből szemezgettem.
Beer & Wurst Debrecen - Egyéb
Kiváló 2021. szeptember 18.a párjával járt itt
A "sör és kolbász " kb. 2 éve működik a Bajcsyn,a járvány miatt csak most jutottunk el oda,hogy kipróbáljuk. A Bika oldalában egy kerthelyiség született,oldalról átlátszó fóliával zártan,felülről nyitva. Nem titkoltan az épülő BMW gyár dolgozói törzshelyének szánva. Ezt a célt szolgálja a lenti nagyterem falában elhelyezett személyautó is.
Beer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - EgyébBeer & Wurst Debrecen - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2020. március 2.családjával járt itt
A 2019-es év elbúcsúztatására Debrecen városát szemeltük ki, a Hotel Aranybikában. Kora este érkeztünk, farkas éhesen. ám a szálloda étterme nem üzemelt. A recepción egy közeli helyet ajánlottak, ami nem rég nyitott. Lepakoltunk a szobáinkban és rögtön nekiindultunk. Az első kanyar után, máris megtaláltuk a pincehelyiségbe vezető bejáratot.
Beer & Wurst Debrecen - Étel/italBeer & Wurst Debrecen - Étel/italBeer & Wurst Debrecen - Étel/italBeer & Wurst Debrecen - Étel/italBeer & Wurst Debrecen - Étel/italBeer & Wurst Debrecen - Étel/ital