Calico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen
Calico Jack Pub DebrecenCalico Jack Pub Debrecen
Calico Jack Pub DebrecenCalico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen bemutatkozása

Éttermünk nemzetközi konyhával, széles étel- és italválasztékkal várja kedves vendégeit.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

Gyenge 2018. június 17.egyedül járt itt
Ajánlásra mentem. A főétel finom, omlós volt, de ár-érték arányban kiegyenlítettlen. Viszont a desszert (pisztáciás somlói, bodzás-mézes teszínhabbal) pocsék volt. Számítottam rá, hogy egy kissé újragondolt somlóival találkozom, de nem erre. A tejszín még nyomokban sem látott tejszínt, ragadós műanyag volt.
Kiváló 2018. május 7.a párjával járt itt
Legutóbb májusban jártunk itt a párommal, de voltunk már itt néhány alkalommal. A hely nagyon hangulatos kívül-belül, a pincérek informáltak, illedelmesek és figyelmesek. Az ételek ízletesek, szépen tálaltak, és nagy adagokat készítenek. A desszertek nagyon finomak, már azért megéri betérni a vendéglőbe.
Átlagos 2017. május 21.gyerekekkel járt itt
Nem először voltunk az étteremben. Azért választottuk, mert szeretjük az ott készített ételeket. Most azonban felháborító kiszolgálással szembesültünk. A pincér figyelmetlen, udvariatlan, flegma volt, piszkos ruhában. Elment a kedvem az étteremtől.
Átlagos 2016. október 5.a párjával járt itt
Régebben ez egy nagyon jó hely volt, de valami történhetett, mert az utóbbi időben nagyon-nagyon hullámzó lett. Az ételek nem a legjobbak, viszont elég drágák ehhez képest. A kiszolgálás csapnivaló olyan szempontból, hogy rengeteget kell várni, mire kihozzák az ételeket, és a pincér addig csak azt kérdezi, mit szeretnénk inni. A hely hangulatos, de valami már nem a régi.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. szeptember 13.barátokkal járt itt
Először jártam itt. Hangulata van a helynek, nekem nagyon bejött. Mivel szülinapot ünnepeltünk előre foglalás után, nekem nem tűnt fel az idő. De azért telt rendesen a rendelés után. Az ételek, italok átlagosak voltak ízvilágukat tekintve. (Ezért egy kicsit drága ez az étterem. )A pincérek kedvesek, udvariasak voltak. Ajánlom másoknak.
Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
A szerelmem elhívott vacsorázni névnapom alkalmából. Amikor Ő elment a ruhás boltba addig felkerestem az ittjartam. hu oldalát és kiválasztottam ezt az éttermet. Adok mások véleményére. Ajánlom bárkinek. Modern kornak megfelelő. Kiszolgálás megfelelő. Az ételek változatosak és sok félèk, nehezen is sikerült választanunk.
Calico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/ital
Átlagos 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
10 éve az egyik legjobb (ha nem a legjobb) hely volt Debrecenbe! De ugy latszik kezdenek belefasulni...lassult a kiszolgálás, a pincerek enervaltak, s sajnos az ételek egy kisebbik reszenek minősége is hagy kivanni valót (souvlakit ne itt próbáljatok ki)
2016. május 3.a párjával járt itt
Nem először jártunk az étteremben, de most sem kellett csalódnunk sem az ételek minőségét sem a kiszolgálást tekintve. Mivel párszor már pórul jártunk és nem kaptunk szabad asztalt, ezért már rutinosan asztalt foglaltunk. A hely kalandos, de barátságos fogadtatásával igen hívogató az unott napok elől menekülőknek.
Kiváló 2016. április 15.barátokkal járt itt
Egy másik házaspárral jártunk ott egy névnapot ünnepeltünk. Előre foglaltunk asztalt így nem volt probléma a telt ház. A pincér nagyon udvarias volt a kiszolgálással. A kaja amit fogyasztottunk, mind mennyiségben, mind minőségben teljesen klassz volt. Az étel ár érték aránya elfogadható, bár nyilván nem olcsó.
Átlagos 2016. január 16.családjával járt itt
A múltkor helyhiány miatt nem jutottunk be, de most asztalt foglaltunk. Parkolás az étterem előtt megoldható, a hely jól megkozelithető. Most is telt ház volt. . hangulatos hely, egy kalózhajó imitáció, mi a tatfedélzeten kaptunk asztalt. Az étlap megfelelő, az árak viszont eléggé borsosak. A leves 35 perc!
Calico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étlap/itallapCalico Jack Pub Debrecen - Étlap/itallapCalico Jack Pub Debrecen - Étlap/itallapCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - BelsőCalico Jack Pub Debrecen - Belső
Calico Jack Pub Debrecen a térképen
4026 DebrecenBem tér 15.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar, nemzetközi, olasz