Calico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen
Calico Jack Pub DebrecenCalico Jack Pub Debrecen
Calico Jack Pub DebrecenCalico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen bemutatkozása

Éttermünk nemzetközi konyhával, széles étel- és italválasztékkal várja kedves vendégeit.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

Kiváló 2015. október 8.barátokkal járt itt
Gyakran járunk ide és még nem untuk meg. Az ételek finomak, az étlap gyakran frissül. Az adagok "emberesek", még a saláták is hatalmas tálakon érkeznek. Kissé borsosak az árak magyar pénztárcához viszonyítva, de ez mit sem ront a hely népszerűségén. Ajánlom a koktélokat is. Eddig bármit is ettem náluk, minden ízlett.
Gyenge 2015. július 23.gyerekekkel járt itt
A tegnapi nap folyamán jártunk a családdal az étteremben. A hellyel semmi bajom, de az ételeknek semmi íze nem volt. A szűzpecsenye száraz volt, a mártások ízetlenek ráadásul négy fajta ételt rendeltünk, de mintha egyet kértünk volna, mert mindegyiknek ugyan olyan volt az íze.
2015. július 17.a párjával járt itt
Korábban már rendeltem innen, és nagyon meg voltam elégedve az étellel. Úgyhogy most személyesen jártam ott. Teltház volt. Az étterem jól néz ki. Kellemes a hangulata. A megkóstolt ételek finomak voltak. Bár a tatár beafstek nem itt a legjobb. Finom volt, és ha nem ettem már volna jobbat, akkor semmi kifogásom nem lenne.
Kiváló 2015. július 13.gyerekekkel járt itt
Családdal mentünk, hármasban. Én már voltam többször üzleti ebéden itt, az ételek finom íze miatt úgy gondoltam elhozom a családomat is.
A kiszolgálás, rendelésfelvétel, várakozás teljesen emberi időben, körülmények között történt. Minden amit rendeltünk, friss, finom volt. A kiszolgálás kedves, minden plusz kérésünket azonnal, gond nélkül teljesítették.
Kiváló 2015. június 2.a párjával járt itt
Véleményem szerint Debrecen legjobb étterméről beszélünk! Nagy választék az étlapon, nincs olyan étel amit ne választanánk szîvesen!Ízletes, jó fűszerezésű ételek,gyors(!), kedves kiszolgálás,hangulatos hely! Ha valaki igazán jó minőségű ínycsiklandozó falatokkal töltené meg a hasát a legjobb helyen jár!!!
2015. május 18.barátokkal járt itt
Szerintem Debrecen egyik legjobb étterme. Minden hónapban legalább egyszer megfordulok itt. Néha valóban változó az ételek minősége. Ezt általában betudom, hogy változott a séf személye. . . A kiszolgálás kifogástalan. A borválaszték egész jó. A desszertek közül nem igazán tudok választani, nekem egyik sem jön be igazán.
Kiváló 2015. január 3.családjával járt itt
Az étterem hangulata egyedülálló. Eszméletlen jó, olyan mintha egy kalózhajó világába csöppentem volna. Családi vacsorákat szoktunk tartani ott. Az ételek változatosak, finomak és gyönyörűek:)Tiszta, igényes hely. Gyerekek számára is élvezhető mert a hely varázsa őket is leköti. Mindenkinek ajánlom, legalább egyszer ki kell próbálni a kalózvacsorát!
Kiváló 2014. október 31.barátokkal járt itt
A legjobb étterem a városban! Csodálatos, kifinomult ételek a szakácsok keze munkáját dicsérik! Az étterem nagyon hangulatos- van egy különleges feelingje! Bármit is választottunk az étlapról eddig mindig teli találatnak bizonyult- ami nem kis teljesítmény!
2014. október 21.gyerekekkel járt itt
Bármit választ az ember az étlapról, nem foghat mellé. A külső, belső kialakítás kellemes és egyben izgalmas hangulatot sugároz, igaz a belső tér elég sötét. Az online rendelés is egyszerű és gyors. Sokféle fizetési mód megengedett. És nem utolsó sorban kedvesek a pincérek. Igaz, egyszer több, mint 1 órát vártunk az ételünkre.
2014. október 14.a párjával járt itt
Van egy elég jól behatárolható éttermi irányzat, mely amellett, hogy a dizájnelemekre fekteti a hangsúlyt, gasztronómiailag is teljesít egy adott szintet. Ezek a helyek ritkán emelkednek 9 pont fölé a 20-as Gault Millau skálán, de a 9 az nem egy rossz osztályozás, tekintve, hogy a legtöbb hely valahol 7 és 8 körül van.
Calico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - EgyébCalico Jack Pub Debrecen - Étel/italCalico Jack Pub Debrecen - Külső képCalico Jack Pub Debrecen - Étel/ital
Calico Jack Pub Debrecen a térképen
4026 DebrecenBem tér 15.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar, nemzetközi, olasz