Calico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen
Calico Jack Pub DebrecenCalico Jack Pub Debrecen
Calico Jack Pub DebrecenCalico Jack Pub Debrecen

Calico Jack Pub Debrecen bemutatkozása

Éttermünk nemzetközi konyhával, széles étel- és italválasztékkal várja kedves vendégeit.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

Kiváló 2014. július 31. járt itt
Ritka kedves es figyelmes pincerek, nagyon finom a hal, erdemes kiprobalni a haltalat. Utana pedig egy desszert koltemenyt.
Kiváló 2014. június 6.barátokkal járt itt
Kedves ismerőseimmel voltam ezen a helyen, nagyon hangulatos a hely kinézete, már kintről megfogja az embert, hogy mi lehet bent. Ajánlanám mindenkinek aki Debrecenben jár, akár egyedül akár családdal, szerintem a gyerekek is élveznék a helyet. Igaz nem a legolcsóbb étterem, de szerintem az árak reálisak, mivel a minőség tökéletes. A desszertek is finomak és különlegesek.
Kiváló 2014. március 14.gyerekekkel járt itt
A születésnapomat ünnepeltük itt a családdal barátokkal. Ezen az oldalon találtam rá az étteremre, és már akkor is nagyon megtetszett. Már hónapokkal ezelőtt szerettünk volna ide jönni, csak akkor nem tudtam asztalt foglalni. Gondoltam majd a kerek évfordulómat itt fogjuk ünnepelni. A kiszolgálás gyors volt és udvarias.
Kiváló 2014. február 28.családjával járt itt
Diplomaosztó után ünnepeltünk itt. Egy barátunk javasolta ezt a helyet. Kellemes környezet, szolid zene fogadott bennünket. Kicsit sokat kellett várnunk az ebédre, de ez egyáltalán nem zavart bennünket. Legalább többet tudtunk beszélgetni. Nekünk ez jelentette a kikapcsolódást. A kiszolgálás kifogástalan, az ételek pedig nagyon finomak voltak.
2014. február 16.barátokkal járt itt
Egy ideje minden hónapban egyszer itt ebédelünk a barátnőimmel. A hely nagyon kellemes, az ételek finomak, semmi kivetni valót nem találtunk az étkekben. Viszont az egyik barátnőm megjegyezte, hogy távozásnál az egyik pincér nem köszönt vissza neki, amiről azt gondolom, hogy kirívó hiba!
Kiváló 2014. január 27.egyedül járt itt
2 alkalommal voltunk itt, mindkétszer nagyon tetszett . Elsönek céges év végi bulink alkalmával voltam, nagyon hangulatos látszik hogy nem csak összehányták a helyet, hanem igazi hozzáértő kezek épietették. Másodjára egy ebédre ugrottam be ,egy menüre. De ott se volt gond se a kiszolgálással se az étettel.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 27., kollégákkal járt itt
A munkahelyem 10. születésnapját ünnepeltük a kollégákkal. A hely hangulatos, az ételek többnyire finomak. Az én a baconbe tekert fetasajton a bacon kicsit sós volt, de ettől még a csirkemellel kiegészülve finom volt. Kollégám bárányt rendelt, ami viszont hideg volt, visszavitték, nem kellett kifizetni.
Átlagos 2013. december 23.barátokkal járt itt
Tényleg kalózhajó kialakítású a belső tér, a külső teret nem láttam a sötétben. Pub? ? ? -kocsma? ! Nem. . . . ez egy olyan hely, ahová beül az ember, és vonzana, de nem tud a helyiség. . . Az étel isteni, maximális pont, remek, és tényleg azon van a hangsúly, de a felszolgálás hiányos, fejlődő. A tisztaság tényleg. . .
Kiváló 2013. november 8.családjával járt itt
Szerbuszok! Itt ünnepeltük a névnapomat Párommal és kedves Szüleivel! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az elhelyezkedése kiváló, megjelenésből 5-ös, kialakítás és élmény szempontjából is szintén jeles osztályzatot érdemelt Nálam és Családomnál! u. i. : A húsokkal rendkívül jól bánnak, a fűszerezésük intenzív!
Kiváló 2013. szeptember 28.a párjával járt itt
A debreceni kirándulás egyik estéjén kerestünk párommal egy éttermet. Az internet is ezt a helyet dobta ki több esetben, és gyalog 10 perc volt a szálláshelyünktől (belváros). Az exkluzív kialakítás azonnal elragadott minket a kalózok világába. A berendezés igényes és egyedi, ezért már érdemes betérni.
Calico Jack Pub Debrecen a térképen
4026 DebrecenBem tér 15.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar, nemzetközi, olasz