Hotel Aranybika Étterme Debrecen

Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Aranybika Étterme Debrecen vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. február 18., csoporttal járt itt
Konferencián vettünk részt melynek részét képezte egy svédasztalos ebéd. Szebb korokat is megélt hajdanán az Aranybika, sajnos mára megkopott a fénye, a régi önmagához képest határozottan rosszabb lett a környezet. Nem fordítanak a felújításokra elegendő tőkét. Belépve az éttermi részbe, azonnal szembeötlővé vált, hogy a pincérek nem rendelkeznek egységes munkaruházattal.
2019. augusztus 15.barátokkal járt itt
Bármikor betérhetsz, nagyon sokféle ételből választhatsz. Ne hagyd ki a töltöttkáposztájukat, ha szereted. Min. kétféle leves, frissensültek, főételek, főzelékek, sokféle sütik. Minden hónapban egyszer ott ebédelünk baráti körben. A pincérek folyamatosan leszedik a tányérokat, de a terítőket cserélni nem ártana időközben. Akkora a forgalom, hogy van, hogy várni kell egy-egy asztalra.
Kiváló 2019. május 29.a párjával járt itt
Többször jártunk már az Arany Bikában, de most elöször élveztük a déli svédasztalos ebéd kinálatukat. Nagyon jó áron óriási választék áll a vendégek rendelkezésére. Nagyon sokan is voltak, de nem kellett várakozni, sorban állni, mert a felszolgálok folyamatosan hordták ki az ételt és tisztították az asztalokat az új vendégek részére.
Ezt a csodás éttermet mindenki figyelmébe ajánlom.
Kiváló 2018. július 20.barátokkal járt itt
A város központjában, az Arany Bika épületében, gyönyörű környezetben van az étterem. Ízléses terítéssel, és bőséges választékkal találkoztunk most is. Levesek, sült húsok, főzelékek, köretek, savanyúságok finomak. Folyamatosan cserélik a tálakat. A sütemények a szokásos nagyüzemi szintnek felelnek meg. Az árak minden évben emelkednek, jelenleg 1500,. Ft/fő. Egészségünkre!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 29.a párjával járt itt
Délben érkeztünk a szálláshelyre és felajánlották, hogy ha gondoljuk nézzük meg az aznapi svédasztalos ebéd kínálatukat. 3 féle leves és legalább 10 féle főétel desszertek és savanyúságok sokasága várt bennünket. Az ételek ízletesek, a pincérek kedvesek udvariasak voltak és tisztaság mindenütt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 18.barátokkal járt itt
Amikor beléptem egy nagyon előkelő étterem benyomását tükrözte, maximálisan tetszett az épület nem csak kívül , hanem belül is. Önkiszolgáló étterem, ha jól emlékszem 1100 ft-ért annyit ehettél, amennyi beléd fér, de van egy időkorlát. Én egy órára, a párom fél órára emlékszik, ettől tovább nem lehet foglalni az asztalt.
Hotel Aranybika Étterme Debrecen - Étel/italHotel Aranybika Étterme Debrecen - Külső képHotel Aranybika Étterme Debrecen - Étel/italHotel Aranybika Étterme Debrecen - Belső