Kismandula Cukrászda Debrecen

2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Kismandula Cukrászda Debrecen vélemények

Kiváló 2024. február 5.a párjával járt itt
DEBRECENI KIRÁNDULÁS. . . EGY FINOM EBÉD UTÁN EGY BELVÁROSI SÉTA SORÁN FELFDEZTÜNK A CSOKONAI SZINHÁZ MELLETTE GY NAGYON ARANYOS, BARÁTSÁGOS , TISZTA IZLÉSES CUKRÁSZDÁT. A KINÁLAT RENGETEG. . RENDELSÉRE IS VIHETŐ KÉSZMŰVES TORTA. MI FEKETE ERDEI MEGGY TORTA SZELETET, CUKORMENTES ZSELÉS EPERSZELETET ÉS KÁVÉKAT KÉRTÜNK.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. december 2.barátokkal járt itt
Ez a cukrászda még pár éve is eléggé elit volt, de mára már elszállt magától. Az ára magasabb, mint a legtöbb helyen, a sütemények viszont már nem olyan jók. Nagyon sok elég száraz.
2023. november 19.barátokkal járt itt
Idén augusztusban egy debreceni jóbarátommal betértünk ismét a Kismandula cukrászdába. Ettünk egy gombóc zöldalma meg egy gombóc csokoládéfagylaltot, ittunk egy derecskei almalevet. A fagyi nem volt kiugró, jóindulattal meg lehet neki szavazni 4 pontot, az almalé a minőség garanciája, ahol ezt tartanak és nem mondjuk Cappyt, ott érdemes szétnézni.
1690 forintot fizettem, ami átlagos ár/érték arány.
Kismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - Étel/italKismandula Cukrászda Debrecen - EgyébKismandula Cukrászda Debrecen - Étlap/itallapKismandula Cukrászda Debrecen - Étlap/itallapKismandula Cukrászda Debrecen - Étel/italKismandula Cukrászda Debrecen - Belső
2023. június 1.a párjával járt itt
Debrecenben központi helyen található ez a hangulatos cukrászda. Sokféle cukrász termék kapható, a torták között nagy a választék. Igazán finomak, és szépek is. Érdemes kipróbálni.
Kiváló 2021. január 20.egyedül járt itt
Itt most is amikor csak elvitelre lehet vásárolni nagyon sokféle sütemény kapható. A kiszolgálás mindig udvarias, gyors, türelmes. A sütemények igazán finomak, érdemes betérni ha jó minőségű édességet szeretnénk fogyasztani. A torták is nagy választékban kaphatóak, sokféle ízben, és ráadásul gyönyörűek. Remélhetőleg társasággal is lehet majd hamarosan helyben fogyasztani.
Kiváló 2018. december 1.a párjával járt itt
Igazán jóízű finom süteményeket lehet itt kapni. Minden friss, és még esztétikailag is kiválóak, emiatt nehéz választani annak, aki szereti az édességet. A személyzet kedves, jó ide betérni. A város központjában könnyen megtalálható ez a szépen kialakított igényes cukrászda. A kész torták óriási választéka minden alkalomra található.
2018. április 16.családjával járt itt
Többször jártunk már ebben a cukrászdában, volt már kevésbé szerencsés sütiválasztásunk, de legtöbbször elégedetten távoztunk. Kulturált, tágas hely, átlagos kiszolgálással. Hangulatos és az ételérzékenyek, illetve paleo diétát folytatók is megtalálják a számításukat. Sajnos nem minden cukrászdában elérhetőek még reform sütik.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2018. január 29.a párjával járt itt
Kevés rosszabb van annál, amikor a vendég záróra előtt érkezik, nos mi utána érkeztünk. Egy megrendelt tortáról volt szó, amiért mentünk de elkéstünk, már takarítottak a kasszákat lezárták. De kinyitották az ajtót és készségesen kiszolgáltak minket.
Maga a torta is nagyon finom volt. Ár érték aránya, megfelelő.
Szívesen vásárolnék tőlük ismét.
Kiváló 2017. október 24.a párjával járt itt
A Kedvesemmel úgy telt a nyarunk, hogy elhatároztuk, hogy minél több fagylaltot kipróbálunk Debrecenben, hogy eldöntsük, vajon hol a legjobb a kínálat. Ennek keretein belül jutottunk el a Kismandulába is, amiről sok mindent hallottunk, azonban én személy szerint még nem voltam ott. Kértünk egy-egy fagylaltkelyhet, amit rövid várakozás után ki is hoztak nekünk.
Kiváló 2016. november 7.a párjával járt itt
Nálunk igaz a mondás, ha süti, akkor Mandula cukrászda, semmi más :) sok mindent fogyasztottunk már itt, az összes süteményük egytől egyig kiváló. Nagyon nagy választékban kínálnak sütiket, és a fagylaltokból sincs hiány. Többször csináltattunk már itt szülinapi tortákat, soha semmilyen probléma nem volt velük. Igaz, hogy némileg drágább más helytől, de szerintem megéri.