Korzó Ételbár Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Korzó Ételbár Debrecen vélemények

Szörnyű 2021. október 14.gyerekekkel járt itt
Már régebben is hallottam rosszakat az étteremről, de ma kénytelen voltam bemenni mert a kisfiam meglátta h hot- dog is van. Akkor én meg eszek valamit. A Milánói sertés borda tésztája hideg volt, annyira, hogy a sajt még csak kicsit sem olvadt meg rajta. A húsnak volt valami fura íze. A hőt-dög mellé a kisfiam colát kért.
Kiváló 2021. október 2.családjával járt itt
Finom ételek, minden bajos kérésünket teljesítették. Külön örültünk, hogy a lányunk tudott enni kimondottan gluténérzékenyeknek készült bundás csirkemellet. Biztos visszatérünk még.
Kiváló 2021. szeptember 30.barátokkal járt itt
Családias környezet, kedves kiszolgálás. Az ételek finomak, ízletesek. A várakozási idő nem 2-3 perc, de az étterem nem is egy Mc'Donalds szintjén van. Frissen készült, házias jellegű ételeket adnak. Ajánlom midnenkinek, én nem csalódtam még benne. Az elhelyezkedése is kiváló, könnyen megközeíthető.
Szörnyű 2021. június 9.a párjával járt itt
2021.06.06.-án betértünk az étterembe..rendeltünk egy bundás csirkeszárnyat,és egy rántott sajtot..sajnos a csirkeszárnyak ehetetlenek büdösek voltak,a rántott sajthoz a köret (rizs)az is büdös volt.Nagy csalódás volt mert a kinézetét illetőleg lehetett volna jó is..más is visszavitte a megrendelt ételt..
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2018. június 2.a párjával járt itt
A gyorsétterem jellegű Korzó nagyon szép helyen, a templom oldalában van. Egy gyors ebédre vagy vacsorára teljesen megfelelő. A kiszolgálás kicsit lassú és személytelen, de sokan vannak, így érthető. Fish and chipset kértünk tartármártással. A hal nagyon finom volt, bár elég kicsi, a krumpli a hagyományos fagyasztott krumpli, de nem volt rossz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2018. május 14.barátokkal járt itt
Egy nagyon meleg áprilisi napon tértünk be ide, hogy egy hűsítő limonádétól felfrissülve folytassuk városnéző sétánkat. Az étteremben és a "teraszon" nem voltak sokan, viszont a felszolgálókat ez a közepes vendégszám is megizzasztotta kissé.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 19.családjával járt itt
Nagyon meleg időben jártunk ott, már ismertük a helyet, ezért is ide tértünk be. A korábbi tapasztalatokhoz képest picit kezd lecsúszni a lejtőn. A hangulat megmaradt, de a személyzet nem volt a topon. Nem voltak sokan, mégis sokat kellett várnunk és amikor bemondták a sorszámunkat, össze-vissza keverték a rendelést másokéval, pedig a tételes számlát is odaadtuk.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Debreceni nyaralásunk alatt az utolsó napon éhesen tértünk be a korzó ételbárba Ahol este hangulatosan megvacsoráztunk őszintén megmondom nem vártam túl sokat tőle. Tárkonyos csirke illetve tárkonyos marha ragú levest kértünk kemencében sült cipóban . Mind kettő hatalmas adag volt ami a cipő bírta addig telítve volt vele leves és mellé leveses tányérba tálalták a többit.
Korzó Ételbár Debrecen - Étel/italKorzó Ételbár Debrecen - Étel/ital
2016. január 5.gyerekekkel járt itt
Igen népszerű hely, ami vélhetően annak tulajdonítható, hogy csupa slágerételt kínálnak elérhető áron elfogadható minőségben, ügyet sem vetve az ektekticitásra. Van itt brassói, burrito, pizza, thai tészta, rántott csibe.
Korzó Ételbár Debrecen - Étel/italKorzó Ételbár Debrecen - Külső képKorzó Ételbár Debrecen - Külső képKorzó Ételbár Debrecen - BelsőKorzó Ételbár Debrecen - Étlap/itallapKorzó Ételbár Debrecen - Étel/ital