Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen vélemények

2023. augusztus 5.barátokkal járt itt
Tavaly nyáron három alkalommal is étkeztem nagyobb társasággal a Krúdy étteremben, jó pár fogást alkalmam volt megkóstolni. Egyeseket meg is enni. Ezek közé tartozott a halászlé, ami nem volt maga a tökély, de ízletesnek bizonyult, friss volt benne a hal, színe lehetett volna meggyőzőbb. A kacsamell mellett spárga szottyadt volt, maga hús viszont finom.
Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső kép
Kiváló 2023. július 21.gyerekekkel járt itt
Az általunk fogyasztott ételek finomak és bőségesek voltak, a steak úgy volt sütve ahogy kértem. A kiszolgálással is meg voltunk elégedve, a tisztaságra sem volt panaszunk. Hangulatos étterem. Egyetlen pici negatívum, talán az ár, így az ár/érték aránya kicsit gyengébb. A számlán szereplő mennyiségek és árak is pontosak, nem volt plusz tétel, nem volt elírás, hiba. Az általam feltöltött számla vajon fent marad ?
Összességében ajánlom.
Átlagos 2022. július 25.családjával járt itt
A családdal voltunk itt vacsorázni. Asztalt foglaltunk Amikor oda érkeztünk a pincér közölte hogy ott az asztal dehogy melyik is lenne az azt a vendég majd kitalálja. A kiszolgálás nagyon lassú nem összeszedett. A megrendelt italokat kb 20 perc volt mire megkaptuk. Közben kértünk még 1 ásványvizet amit elfelejtettek kihozni csak akkor kaptuk meg mikor már kétszer szóltunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2022. június 11.a párjával járt itt
Egy kellemes fürdőzést követően tértünk be a debreceni wellness fürdő közvetlen közelében található étterembe. Hangulatos étterem, gondosan megtervezett berendezés, udvarias kiszolgálás. Az ételek igen finomak és bőségesek, a várakozás rövid, bár teljes teltház idején érkeztünk. Az ár/érték arány korrekt. Ajánlom mindenkinek a felkeresését.
Szörnyű 2021. augusztus 22.a párjával járt itt
Idén aug. 20- án voltunk itt Debrecenben, a Krúdy Étteremben és elégedetlenek voltunk a kiszolgálással, az ételek minőségével. A tyúkhúsleves nem látott tyúkot, néhány sertésszelet- cafat volt benne, a rántott csirkemell igen vékony volt, a panír dominált, és kiszáradt , ahogy a sültkrumpli is.
Szörnyű 2021. június 12.gyerekekkel járt itt
Érkezéskor terítetlen asztal várt bennünket, mint egy büfében, asztalt előre foglaltunk! A párom által rendelt Rákóczi túrós palacsintáért 2 pincérnek is szólni kellett, hogy végre kihozzák! ! ! Családommal együtt ebédeltünk az étteremben 2021. június 12-én. Rendelésünk és a véleményünk:
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2020. július 3.a párjával járt itt
Séta közben gondolkoztunk melyik étterembe kellene menni a környéken, ahol még nem jártunk. Így esett a választás a Krúdy étteremre. A holnapjukon hirdették a lime-os korianderes garnélát, egyből megtetszett. Természetesen amikor betértünk és kértem, a pincér azt sem tudta, hogy van ilyen ételük, ezért megkért, hogy válasszak mást.
2019. november 16.családjával járt itt
Megint szombat,azért választom a Krúdy éttermet,mert esedékes már egy jó húsleves amire innen emlékszem. Kert alól közelitünk sikerül parkolni a sétány felöl. Az étterem tele van,óvatosságból az alsó szintre pályázunk,eredménnyel, van szabad asztal. Érkezünk 14,00-kor. Emberünk,ezúttal asszonyunk,rögtön hozza az étlapot,majd felveszi az italrendelést.
Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső kép
Kiváló 2019. november 11.a párjával járt itt
A tó partján sétálgatva láttuk meg ezt az ódon hangulatú kellemes éttermet. Már a neve is csalogató volt, ismerve Krúdy inyencségét.
Belépéskor meglepő volt, hogy ebédidő lévén senki nem volt az étteremben. A felszolgáló már az ajtóban fogadott.
A hirdetett menűt rendeltük, ami mennyiségben és minőségben is megfelelő volt. Nem csalódtunk, máskor is visszatérünk.
2018. október 27.családjával járt itt
A hagyományos éttermek divatja múlóban van,a rugalmasabb pub-ok kisebb helyen,gazdaságosabban működnek,s ez számit manapság. A Krúdy olyan ritkaság ahol még - stilszerüen - Szindbád is kanalazhatta a levest. A boldog békeidőket idéző hangulatos berendezés,a klasszikus éttermeket idézi. Érkezés 14,10-kor. Az étlap ,,nem egy Biblia,, az tény.