McDonald's - Piac utca Debrecen

Silver Hotel Hajdúszoboszló

McDonald's - Piac utca Debrecen vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. december 2.családjával járt itt
Lehet, csak én voltam olyan szerencsés, hogy mindig jó időben mentem, de azt hiszem, mostanában ez a legcsendesebb McDonald's. Azt az egyet furcsálom, hogy itt még nincs automata. Bár nem is hiányzik, mert tényleg nincsenek itt olyan sokan. A futárok ki be járnak tíz percenként, de nem fordul meg annyi ember. Kedvencem. Az ára ugyanannyi mint a többi helyen.
Átlagos 2023. augusztus 10.egyedül járt itt
Miután a Kisnápolyban nem kaptam pizzát, viszont meglehetősen éhes voltam, s a helyek nagy része 22 óra táján már be van zárva, a Mc Donalds tűnt megfelelő menekülési útvonalnak. Egy filet o fisht kértem, azaz halburgert. Nem először, de lehet, hogy utoljára.
McDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - EgyébMcDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - Külső kép
2023. június 1.gyerekekkel járt itt
A benti játszótér miatt nagyon tetszett, gyerekek élvezik.
Kicsit zsúfolt volt és sokat kellett várninaz ételre.
A kiszolgálás átlagos, tisztaság elfogadható.
McDonald's - Piac utca Debrecen - Egyéb
2020. december 22.a párjával járt itt
Csak messziről integetünk az éttermeknek,így most ők jönnek hozzánk. Mai teszt alanyunk 20 perces szállitásibidőt igér a Netpincér oldalán. Lássuk. A rendelés nódja kidolgozott és profi módon működik. . Rendelés:15. 23-kor. Látom a folyamatábrán hol tart a rendelés. Email: a futár elindult. A futár csenget 15. 45-kor!
McDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - Külső képMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - Étel/italMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - BelsőMcDonald's - Piac utca Debrecen - Külső képMcDonald's - Piac utca Debrecen - Külső kép
Kiváló 2020. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Hosszú utazás után tértünk be ide ebédelni a családdal. A kinti nagy meleg után kellemes hűvös idő fogadott bennünket az étteremben. Gyors és kedves kiszolgálásban volt részünk. Az ételek finomak és frissek voltak. Tisztaság volt mindenhol.
Átlagos 2019. december 21.egyedül járt itt
Megint Karácsonyi túra ,s pár kilométer megtétele után esedékes ebédelni valamit. A főutcán a "meki" adott,s az ilyenkor esedékes infláció megállapitás is. Az évek óta változatlan menüm, a dupla sajtburger,nagy adag krumpli ketchup-al,nagy üditő (sprite) és fagylalt. Tömeg van,körözök a teremben,egy készűlődő pár mellett megállok,s megvárom mig felszabadul az asztal.
Átlagos 2019. augusztus 19.családjával járt itt
A Mc Donalds meglátogatása egy felelős szülő számára mindig egyfajta opportunizmus, az elvek ideiglenes feladása. De hát a gyermeki báj meglágyítja a legszőrösebb apai szívet is. A minap Debrecenben járva engedtünk a nyomásnak, vettünk egy Happy Meal menűt, sajtburgerrel, Kubu itallal és sült krumplival, továbbá majonézzel és ketchuppal.
Átlagos 2017. december 26.egyedül járt itt
A család jókat derül minden évben, mikor az esedékes mcdonalds indexemet tesztelem. Évente egyszer vagyok itt,mindig elteszem a blokkot,és ebből állapitom meg az inflációt. Mármint hogy ugyanaz a menű évente mennyivel drágul. Lássuk. A sor gyorsan halad,csak kéttagu,mikor odaérek,uj dolgozó perdül oda,és. . . . rám mosolyog!