Régi Vigadó Debrecen
4032 Debrecen, Nagyerdei park 1.

Régi Vigadó Debrecen a térképen

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Régi Vigadó Debrecen vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Egyik pénteken ellátogattunk a Thermál Fürdőbe. A kellemes napot megkoronázta az ebéd a Régi Vigadóban. Menüt ettünk, amit előre lefoglaltunk, mert hamar elfogy. Nagyon finom mézes-mustáros csibe leves volt, rengeteg husival. Utána rántott gomba és karfiol rizzsel és tartárral. Nagyon ízletesre sikeredett mind a leves, mind a főfogás.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal kerestünk egy helyet, ahol gyerkőccel is tudunk vacsorázni. A nyár leghidegebb napját fogtuk ki, de a személyzet figyelmes volt és egyből hoztak takarót a feleségemnek és a gyerkőcnek is. Árak rendben voltak,
a kínálat bőséges
a személyzet figyelmes volt. Előz napi étteremhez képest kiváló ellátást kaptunk. Ajánlom jó szívvel mindenkinek!

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Az elmúlt szombat- vasárnapot Debrecenben töltöttük. Sétánk során fedeztük fel,hogy az étterem vasárnap svédasztalos ebédet kínál. Vasárnap ebédidőben fel is kerestük az éttermet. Igen szép,szinte nyárias idő volt,ami sok embert kicsalogatott a szabadba és jutott belőlük nem kevés az étterembe is,ami láthatóan készületlenül érte a személyzetet.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
20 fős társasággal szerettünk volna ünnepelni. A meghívottak Londonból, Győrből, stb. jöttek. Vasárnap svédasztalos ebéd van, de mi kiszolgálva szerettük volna az ebédünket elfogyasztani. Már novemberben érdeklődtünk, ahol azt javasolták, hogy 4 személyes sültes tálat rendeljünk. Kétféle közül a drágábbat választottuk, ami rossz döntés volt, mert nem az szerepelt a tálakon mint az ajánlatban.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Családi kirándulás alkalmával tértünk be ebbe az étterembe ebédelni. Kár volt, mert a pincér aki kiszolgált bennünket csak azt nem kérdezte meg miért mentünk be. Unottan és kényszerből csinálta amit csinált, tudván azt, hogy a borravaló úgy is meg lesz, mert be van építve a végösszegbe mint szerviz díj. Igaz ez számunkra csak a fizetéskor derült ki, ezt nem reklámozzák.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombat és kutya meleg,valami levegős helyet keresünk ebédelni,erre pont megfelelő a Régi Vigadó Grill terasza. A fürdő és a meleg miatt parkolóhely nincs,ezért a fizető parkolóban tesszük le a kocsit. Meglepően sokan vannak,főleg az árnyékos asztaloknál. Mire megkerülöm a teraszt a család már helyet foglalt,ez hiba,mert kerthelyiségben szélső asztalhoz nem ülünk!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Pár napot töltöttem a párommal Debrecenben és a nyaralásunkat megkoronázandó úgy döntöttünk, hogy az utolsó napon elmegyünk vacsorázni. Ezt a helyet találtuk a legszimpatikusabbnak az étlap és a kinti kerthelyiség alapján. Miután megérkeztünk az étterembe, nem sokra rá jött is a pincérünk, hogy adjon egy étlapot és felvegye az ital rendelésünket.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombat van és meleg. Hüvös helyet keresünk az ebédhez,s múlt heti séta után a Grill teraszt most ebédelni keressük fel. Étlap rögtön jön,felszolgáló el,pedig innék is valamit. Sokan vannak,csoportok is,mérgezett egér tempó van a személyzetnél,állkák a sarat . Megjön emberünk,hogy mit innánk,egyúttal rendelünk is. A tavalyi személyzet cserélődött,előnyére változott.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Hétköznapi ebédet költöttünk el itt, amellyel teljesen elégedettek voltunk. Mivel jártunk itt korábban, még dél előtt odamentünk, mert azt tapasztaltuk, hogy hamar elfogy a menüjük. A korai ebédet tudjuk javasolni azoknak, akik menüt szeretnének enni itt - másnap hiába értünk oda háromnegyed tizenkettőkor, már csak a la carte lehetett volna enni.

Fülöp TOP szállásértékelő
2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
Családi ünneplés keretében asztalfoglalással 13 fővel mentün ebédelni, az étterem honlapján lévő étlapról választva az ételeket. A kerthelyiségben foglalt asztalok sajnos az eső és a hideg miatt nem voltak elfoglalhatók így a belső kisteremben terítettek.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaglással, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.29.
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2017.02.01. - 2021.01.31.
Zöld Béka Wellness Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.01.20. - 2021.01.20.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.30. - 2020.12.22.
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.12.30.
Karádi Boutique Hotel
6 nap/5 éjszaka 8.580,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.12.22.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.598,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2020.01.12. - 2020.12.18.
Attila Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel, ajándék bor bekészítéssel, korlátlan teafogyasztással, ingyenes tűzifa szabadtéri sütéshez
2020.01.16. - 2020.12.31.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.04.10.
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Aqua-Palace fürdőbelépővel, masszázsággyal, parkolással
2019.01.02. - 2020.12.22.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.350,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2020.12.31.
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.16. - 2020.12.20.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)

Régi Vigadó DebrecenX