Régi Vigadó Debrecen
4032 Debrecen, Nagyerdei park 1.

Régi Vigadó Debrecen a térképen

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Régi Vigadó Debrecen vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Egyik pénteken ellátogattunk a Thermál Fürdőbe. A kellemes napot megkoronázta az ebéd a Régi Vigadóban. Menüt ettünk, amit előre lefoglaltunk, mert hamar elfogy. Nagyon finom mézes-mustáros csibe leves volt, rengeteg husival. Utána rántott gomba és karfiol rizzsel és tartárral. Nagyon ízletesre sikeredett mind a leves, mind a főfogás.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal kerestünk egy helyet, ahol gyerkőccel is tudunk vacsorázni. A nyár leghidegebb napját fogtuk ki, de a személyzet figyelmes volt és egyből hoztak takarót a feleségemnek és a gyerkőcnek is. Árak rendben voltak,
a kínálat bőséges
a személyzet figyelmes volt. Előz napi étteremhez képest kiváló ellátást kaptunk. Ajánlom jó szívvel mindenkinek!

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Az elmúlt szombat- vasárnapot Debrecenben töltöttük. Sétánk során fedeztük fel,hogy az étterem vasárnap svédasztalos ebédet kínál. Vasárnap ebédidőben fel is kerestük az éttermet. Igen szép,szinte nyárias idő volt,ami sok embert kicsalogatott a szabadba és jutott belőlük nem kevés az étterembe is,ami láthatóan készületlenül érte a személyzetet.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
20 fős társasággal szerettünk volna ünnepelni. A meghívottak Londonból, Győrből, stb. jöttek. Vasárnap svédasztalos ebéd van, de mi kiszolgálva szerettük volna az ebédünket elfogyasztani. Már novemberben érdeklődtünk, ahol azt javasolták, hogy 4 személyes sültes tálat rendeljünk. Kétféle közül a drágábbat választottuk, ami rossz döntés volt, mert nem az szerepelt a tálakon mint az ajánlatban.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Családi kirándulás alkalmával tértünk be ebbe az étterembe ebédelni. Kár volt, mert a pincér aki kiszolgált bennünket csak azt nem kérdezte meg miért mentünk be. Unottan és kényszerből csinálta amit csinált, tudván azt, hogy a borravaló úgy is meg lesz, mert be van építve a végösszegbe mint szerviz díj. Igaz ez számunkra csak a fizetéskor derült ki, ezt nem reklámozzák.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombat és kutya meleg,valami levegős helyet keresünk ebédelni,erre pont megfelelő a Régi Vigadó Grill terasza. A fürdő és a meleg miatt parkolóhely nincs,ezért a fizető parkolóban tesszük le a kocsit. Meglepően sokan vannak,főleg az árnyékos asztaloknál. Mire megkerülöm a teraszt a család már helyet foglalt,ez hiba,mert kerthelyiségben szélső asztalhoz nem ülünk!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Pár napot töltöttem a párommal Debrecenben és a nyaralásunkat megkoronázandó úgy döntöttünk, hogy az utolsó napon elmegyünk vacsorázni. Ezt a helyet találtuk a legszimpatikusabbnak az étlap és a kinti kerthelyiség alapján. Miután megérkeztünk az étterembe, nem sokra rá jött is a pincérünk, hogy adjon egy étlapot és felvegye az ital rendelésünket.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombat van és meleg. Hüvös helyet keresünk az ebédhez,s múlt heti séta után a Grill teraszt most ebédelni keressük fel. Étlap rögtön jön,felszolgáló el,pedig innék is valamit. Sokan vannak,csoportok is,mérgezett egér tempó van a személyzetnél,állkák a sarat . Megjön emberünk,hogy mit innánk,egyúttal rendelünk is. A tavalyi személyzet cserélődött,előnyére változott.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Hétköznapi ebédet költöttünk el itt, amellyel teljesen elégedettek voltunk. Mivel jártunk itt korábban, még dél előtt odamentünk, mert azt tapasztaltuk, hogy hamar elfogy a menüjük. A korai ebédet tudjuk javasolni azoknak, akik menüt szeretnének enni itt - másnap hiába értünk oda háromnegyed tizenkettőkor, már csak a la carte lehetett volna enni.

Fülöp TOP szállásértékelő
2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
Családi ünneplés keretében asztalfoglalással 13 fővel mentün ebédelni, az étterem honlapján lévő étlapról választva az ételeket. A kerthelyiségben foglalt asztalok sajnos az eső és a hideg miatt nem voltak elfoglalhatók így a belső kisteremben terítettek.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Boutique Hotel Régi Posta
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.03. - 2019.12.20.
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 25.700,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, élményfürdő belépővel, ajándék borral
2015.11.10. - 2020.01.31.
Járja Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.26. - 2019.12.22.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és sazanua használattal, fürdőbelépővel, városismertető programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.10.31.
Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
Attila Apartman
2019.09.01. - 2020.08.24.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2020.12.31.
Villa Toscana
Alex Apartman & Panzió
2019.08.24. - 2019.10.01.
Kossuth Lajos Kollégiumok
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.180 - 14.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.10.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

Régi Vigadó DebrecenX