Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen

4,9
a 285 debreceni étterem közül
étterem, sushi bár
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant DebrecenWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen vélemények

Kiváló 2024. január 27.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk a lányomtól az étteremben való lehetőséget. Sajnos balesetet szenvedtem és kicsit később tudtunk elmenni. Nagyon udvariasan,és kedvesen fogadtak. Az ételek változatosak,izletesek voltak,és kóstoló mennyiségüek,így sikerült több félét is kóstolni.
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Egyéb
Kiváló 2023. február 6.barátokkal járt itt
Könnyen megközelíthető az étterem. Tiszta, hangulatos a helyszín. Előzetes asztalfoglalás esetén pontosan biztosítják az asztalt. udvarias kiszolgálásban van része a vendégnek. Többször megkérdezik, hogy elégedettek vagyunk-e, mindent megtaláltunk-e a futószalagon, ha egyéni kívánság van, intézik.
A debreceni wasabiban köszönjük Dani a figyelmes kiszolgálást!
Kiváló 2022. október 15.a párjával járt itt
A kiszolgálól Gyula nagyon kedves és udvarias volt velünk.
Rendben voltak az ételek és italok.
Letisztult hangulatos a hely.
Kedvencünk a szalagos felszolgálás !
Kiváló 2022. szeptember 16.családjával járt itt
Nagyon jó étterem. Mi személyesen GYULA nevű kedves felszolgalo mellett tesszük le a voksukat. Igazi profi vendeglato, aki mindent ismer a kínált ételekről, italokrol.
Ugy meggyőző, hogy udvariasan teszi.

Az étteremben a running sushi-t választjuk mindig, sok sok éve.
Kiváló 2020. október 29.családjával járt itt
Nos, a M. Tamás nevű felszolgáló,
( és kollégái) , olyan élményben részesített bennünket, hogy az ételek mellett, teljesen átitatódtunk a szívélyes vendéglátással! Én is a vendéglátóipariban dolgozom, de egyre kevesebb az az ember, aki mentálisan is hozzá tesz a kiszolgáláshoz!
Kiváló 2019. február 23.családjával járt itt
Idejét sem tudom mikor voltunk itt,vagy 2 éve talán,de most családi inyencünk javaslatára itt kötünk ki. Foglalt asztalunk van 14 órára,ez indokolt,mert eléggé sokan vannak szombat délután. A leendő Szent István szobor helyén parkolni is tudunk. Két perc alatt megkapjuk asztalunkat,miután kiderül,hogy nem ,,szalagmunkásnak,,hanem á'la carte szerint ennénk.
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Külső képWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Belső
Kiváló 2019. január 17.a párjával járt itt
Egy igazi élmény volt itt vacsorázni! Először jártunk itt és nem utóljára, kedves és kézséges volt a kiszolgálás, az ételek futoszalagon jöttek sorban az asztalunk mellet. Korlátlan étel fogyasztást választottunk így azt fogyaszthattunk amit csak akarunk. A választék nagyon bőséges volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 17.barátokkal járt itt
Ajándék születésnapi vacsorára tértünk be ebbe az étteremben, egy szombat kora esti napon. Az étteremben kellemes, félhomályos, meghitt keleti hangulat uralkodik. A felszolgálók végtelen udvariasak, kedvesek, nem tolakodóak, türelmesen vártak, míg a bő választékú ét és itallapról választottunk.
Kiváló 2018. február 27.a párjával járt itt
Már többször jártam itt,legutóbb Valentin napon és eszembe jutott, hogy még nem írtam róla, pedig nagyon szeretem. Mindig futószalag melleti asztalt kérünk, mert nagyon jónak tartom, hogy sokféle ételt ehetek egy eétkezés során. Az ételek közöa vannak kedvencek - én leginkább a tenger gyümölcseinek variációit részesítem előnyben - mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő "apró" fogásokat.
Kiváló 2017. március 15.gyerekekkel járt itt
A feleségemmel 3 éve mindig eljövünk ide a születésnapunkon, mostmár a kisfiúnk is velünk tart. A program természetesen mindig a running sushi. Az első alkalmak után mostmár egyre inkább tudok mértéket tartani és tudatosan a kedvenc falatokra vadászni. A tablet mindenképpen jó ötlet és hasznos kiegészítő.