Hotel Óbester Debrecen ★★★

Hotel Óbester Debrecen
Hotel Óbester DebrecenHotel Óbester Debrecen
Hotel Óbester DebrecenHotel Óbester Debrecen

Hotel Óbester Debrecen bemutatkozása

A debreceni Hotel Óbester történelmi koncepcióként a magyar huszárságnak állít emléket. A szálloda berendezése, kiállított tárgyai, a művészeti alkotások a huszárvilágot idézik fel, a szálloda nevét is Simonyi óbesterről, a híres magyar huszárról kapta.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Óbester Debrecen vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Átlagos 2022. augusztus 5.a párjával járt itt
Mint 60 éven át debreceni lakos édesanyám 100. születésnapjára jöttünk össze. Sajnos a régi lakás már nem áll rendelkezésre, unokahúgomék újították fel saját igényükre és kényelmüknek megfelelően. Így kerestem központban elhelyezkedő szállodát. A szoba a 3. emeleten meglehetősen sötét volt.
Hotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - Egyéb
Kiváló 2019. április 8.egyedül járt itt
Előbb érkeztem, mint ahogy a szobát el lehetett foglalni és másnap tovább volt dolgom Debrecenben, mint ahogy a szobát el kellett hagyni, ennek ellenére a kocsimat a szálloda zárt parkolójában hagyhattam. Ez nagy segítség volt nekem, mivel a csomagokkal teli autót nem szívesen hagytam volna az utcán, ráadásul a belvárosban van a szálloda, így a parkolásért fizetni is kellett volna!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2019. március 19.a párjával járt itt
Az múlt hétvégén - szombat,vasárnap- rendezték Debrecenben a női kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjét. Lelkes szurkolóként szombat éjszakára foglaltunk szobát a szállóban. A hotel és a szobánk szép,a bútorzat elegáns,mindenütt nagy tisztaság. Érdekes módon a szállást reggeli nélkül kínálják. . .
Kiváló 2019. január 22.gyerekekkel járt itt
A hotel nagyon szép, viszont a pincérek nagyon barátságtalanok. A reggeli választék bőséges.
2019. január 4.a párjával járt itt
Elsőre nagyon tetszett a szobánk, ugyanis a negyedik emeleten kaptunk helyet és szép nagy szobánk volt. Aztán láttuk az apró szépséghibákat, pl. a falon lévő sötétes csíkot és a fürdőszobánál is volt kis szembetűnő hiba. Azonban ezek nem olyan problémák voltak, amik eltántorítottak a szobánktól.
Átlagos 2018. december 9.a párjával járt itt
Szoba világítás igen szerény. Tv szolgáltatás 2*-ot sem éri el. A fürdőszoba lelakott, a karbantartás hiánya mutatkozik. A reggeli választék menzai, a meleg ételek hidegek, a személyzet nincs a helyzet magaslatán. Évente többször is Debrecenben töltünk néhány napot, többnyire az Óbesterben, de a szinte a folyamatos gyengülés miatt ez a jövőben meggondolandó!
Kiváló 2018. április 16.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű szép szálloda közel mindenhez pár perc séta és már bent is vagy a központban. A wellnes részt nem próbáltuk ki. Az Ital árak teljesen korrekt az étel árakat kicsit soknak tartottam de a felszolgálás a tálalás és az ízek ezt ellensúlyozzák. Nagyon Finom volt minden amit ettünk és hamar kész.
Átlagos 2018. február 1.a párjával járt itt
Alapjában nem lenne rossz hotel, bár nem a mi ízlésünk. A recepciós segítőkész, a pincérek rendesek, a személyzet összességében jó benyomást tett ránk.
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
A szállás gyönyörű volt, kényelmes az ágy a takaritás is rendben volt.
A szilveszteri rendezvénnyel nem voltam igazán megelégedve, mivel a sztár
vendég kb 20 percet töltött el, ennél többet vártam. A zene jó volt.
Az étkezéssel kapcsolatban a sült malac nekem kemény volt, a hely is szűk volt.
A tombolán nyertem, ennek nagyon örültem.
Ezektől függetlenül jól éreztem magam.
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész volt. A szilveszter este jó hangulatban telt, jó volt a zenekar a sztár fellépő. Az ételek finomak voltak és nagy volt a választék. Korlátlan étel és italfogyasztás tartozott a szilveszteri programhoz és bármilyen italt vagy kávét kértünk a pincérek készségesen kihozták, sőt többször is megkérdezték kérünk-e valamit.