Play Pub House Debrecen

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Play Pub House Debrecen vélemények

Kiváló 2018. március 12.egyedül járt itt
Szépen felújított szállás, stílusos közlekedő, zegzugos folyosók debreceni grafikákkal díszítve. Az étkezés remek, a személyzet segítőkész. De sajnos a kis szobámban az ablakot nem lehetett kinyitni, miközben a fűtés ment ezerrel, teljesen levéve néhány órával később lett csak kicsivel alacsonyabb a hőmérséklet, hogy egyáltalán el lehessen aludni.
Play Pub House Debrecen - Szobák
2017. január 22.a párjával járt itt
Egy éjszakát szálltunk meg a párommal. Franciágyas szobát kaptunk. Szép, tiszta, kényelmes, csendes volt a szobánk.
Az ár/érték arány rontotta a képet. Egy egyszerű panzió a nagyváros közepén. Mi drágáltuk ezt 17.000 Ft-ért.
Az árat leszámitva minden rendben volt. Nagyon kedves volt mindenki, otthonos hely.
Kiváló 2015. január 4. járt itt
Nagyon jó mert jó és jó is. De nagyon jó szerintem jó. Ezt a helyet felkell pontozni. Mindenki pontozza őket fel! Mert jó és jó is! Legyen jó a helynek az értékelése és legyen jó a helynek a pontozása és a helyezése az éttermek között mert ez egy jó hely és nagyon jó. Szerintem a legjobb hely. Legyen jó mindene. A hely nagyon jó és nagyon jó és jó is,na meg persze nagyon jó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
Gyenge 2014. szeptember 14.a párjával járt itt
Ez a szállás maga a katasztrófa. . . . eleve szűk csigalépcsőn kell felcipelni a bőröndöket, pozitív hogy kap az ember ha autóval érkezik behajtási engedélyt(kártyát). A folyosó és az emeleti szoba szűk, gyengén kivilágított, a takarítás minősége is hagy kívánnivalót bőven.
Play Pub House Debrecen - EgyébPlay Pub House Debrecen - EgyébPlay Pub House Debrecen - SzobákPlay Pub House Debrecen - EgyébPlay Pub House Debrecen - EgyébPlay Pub House Debrecen - SzobákPlay Pub House Debrecen - EgyébPlay Pub House Debrecen - SzobákPlay Pub House Debrecen - Külső képPlay Pub House Debrecen - Külső képPlay Pub House Debrecen - KörnyékPlay Pub House Debrecen - SzobákPlay Pub House Debrecen - Szobák
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
Valentin-napon este érkeztünk a feleségemmel az étterembe. Volt asztalfoglalásunk, pincérek készségesen le is ültettek minket rögtön és a nagyobb tömeg ellenére szinte azonnal jött az étlap, majd a rendelésfelvétel. Tejszínes póréhagymalevest ettünk krutonnal, isteni volt.