Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány ★★★

3,5
a 4 dédestapolcsányi szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány
Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda DédestapolcsányHotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány

La Contessa Szilvásvárad - Édes páros - romantikus ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány vélemények

Gyenge 2020. január 6.barátokkal járt itt
Szoba kicsi, wellness erősen fertőtlenítő szagú, ráadásul a főépületből az udvaron át kell sétálni, ami télen nem igazán előny. Ettől függetlenül a wellness hangulatos. Svédasztalos reggeli bőséges és választékos. Sajnos a főépületben az ételszag szinte elviselhetetlen. Ital, üdítő árak irreálisan magasak!
Kiváló 2019. november 20.gyerekekkel járt itt
5 csodás napot tölthettünk itt családunkkal és mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Kiváló és bőséges volt a svédasztalos reggeli és menüválasztásos vacsora. A wellness részben is nagyon jól éreztük magunkat 5 éves gyermekünkkel együtt. A panoráma és kilátás gyönyörű, hegyek veszik körül a szállodát. A személyzet is mindig nagyon kedves és segítőkész volt.
2019. július 3.kollégákkal járt itt
A hely talán Magyarország legszebb panorámájával büszkélkedhet. Ez kárpótol szinte minden kellemetlenségért, ami itt érhet. Maga a szoba és a szolgáltatások ár-érték aránya hagy kivetnivalókat, de mikor befekszik az ember a panorámás jacuzziba, minden gondja-baja elmúlik. Az ételek hatalmas adagok voltak és háziasak, életem legfinomabb cigánypecsenyéjével.
Hotel Experience Élmény és Wellness Szálloda Dédestapolcsány - Medence/kert
2019. június 24.a párjával járt itt
Nagyon szép, pihentető 3 napot töltöttünk itt, a szállás csodás helyen van, a falu felett, a személyzet nagyon segítőkész, a szoba tiszta volt, az ételek nagyon finomak. A fahídtól először kicsit meglepődtünk, hogy azon kellett átmenni a szállodához vezető úton, de nincs vele semmi gond. A csomaghoz 1 óra biliárd járt, jó kikapcsolódás volt.
Gyenge 2018. augusztus 19.a párjával járt itt
Furcsa volt, hogy érkezéskor azonnal ki kellett fizetni elòre a szállást- nehogy eltűnjünk? Az épület elhanyagolt, a három emelet azért sok lift nélkül, a szoba rendben volt, légkondival, de egész nap eszméletlen kajaszag a szobában is. Első este kértünk másnap délelőttre masszírozást, mindent megbeszéltünk.
2018. június 12.barátokkal járt itt
A szálloda gyönyörű környezetben van, másodszor jártunk ott. Pihenésre teljes mértékben alkalmas.A település egy csodálatos horgásztóval is rendelkezik, amely meglátogatása kellemes kerékpártúra.
A kinti medence vize hideg volt, jó lenne megoldani a felfűtését.
Nagyon jól éreztük magunkat ismét!
Gyenge 2017. november 26.a párjával járt itt
Vacsora katasztrófa, szoba kis vacak, wellness erősen fertőtlenítő szagú, ráadásul a főépületbol az udvaron át kell sétálni, ami ősszel nem poén. Egyébként szép helyen van.
Kiváló 2017. április 8.családjával járt itt
Március 20-tól 22-ig voltunk itt. Mi biztosan visszatérünk. A megközelítés kissé nehézkes, mert a GPS elirányított. A szálloda gyönyörű. A személyzet kedves, közvetlen, bármit kértünk mindent teljesítettek. Az étel finom és bőséges volt reggelinél és vacsoránál egyaránt, egyedül a desszertek hagytak némi kívánnivalót.
Gyenge 2016. augusztus 24.a párjával járt itt
A szálloda az csodálatos környezetben helyezkedik el. A fotók alapján igen megnyerő a szálloda! ! ! Rengeteg hiányosságot tapasztaltunk. A szoba kicsi, az ágy nagyon alacsony kb 40 cm. Az éjjeli szekrénynek nevezett polcba a lábunkat állandóan bevertük. A fürdőszoba megvilágításba is nagyon rossz,konnektor 2. 4 m magasan van elhelyezve.
Átlagos 2016. május 18.barátokkal járt itt
Mi elég gyakran igénybe vesszük a Welnes ajánlatokat,kb 1 éve voltunk Dédestapolcsányban. Azóta sem tudjuk felejteni. Gyönyörű helyen csodálatos létesítmény. Nehezen találtuk meg a faluban,többszöri megfordulás után a megtalált fahíd elótt a barátaink kiszálltak a kocsiból,de végül is szerencsésen átértünk.