Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén ★★★★

4,3
a 26 demjéni szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel DemjénCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

A négycsillagos Cascade Resort & Spa Konferencia és Wellness Hotel Demjénben található, 128 kilométerre Budapesttől és mindössze 12 kilométerre Egertől. Az épület hűen tükrözi a Termál Völgy mediterrán hangulatát, belső tereiben viszont a természeti elemek harmóniája uralkodik.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén vélemények

2024. január 16.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk itt el, mindennel meg voltunk elégedve. A fürdő csodálatos. Ajánlom mindenkinek!
2023. február 8.a párjával járt itt
Nekünk csak az lenne a véleményünk hogy a recepciónál a fogadtatás és a távozás nem volt barátságos. Gyorsan el sorolták a szabályokat és tulajdonképpen nem vendégként kezeltek, elmulasztották a welcome drinket is odaadni. Nagyon barátságtalanok voltak, amúgy a személyzet Többi tagja kedves volt, a szállás és az ételek nagyon jók voltak.
Szörnyű 2022. július 29.gyerekekkel járt itt
Hihetetlen, hogy egy téves levonást, amit a fizetés pillanatában észrevettem 2 hónap alatt nem sikerült rendezniük. Sőt, miután újra ( többedszer) érdeklődtem a közel 60 ezres túlfizetésem miatt, azt a választ kaptam, hogy adjam meg a tranzakció adatait. . . Magyarul egyáltalán el sem indították a visszautalás ügyintézését.
Hatalmas csalódás ez a hotel! ! ! !
2022. június 10.a párjával járt itt
Több alkalommal voltunk a Mátrába és egy újabb szálláshelyet szeretünk volna kipróbálni. Nagyszülők 5 éve voltak már itt és jókat mondtak így mi is bizakodva (4 éve nem utaztunk el) indultunk útnak. A hotel első benyomásra nem rossznak tűnt, bár én egy kicsit szívélyesebb fogadtatásra számítottam, viszont egy gyorsan bemagolt szöveg ellenében megkaptuk a kártyát.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2021. december 26.a párjával járt itt
Mióta olvastam a barlangfürdőről, azóta terveztem hogy egyszer eljövünk ide és egy másik helyről visszafelé beugrottunk. A szálloda egy hegytetőn épült, gyönyörű a táj, a kilátás, csodálatos a csend. Parkoló van elég, könnyű helyet találni, nem kell érte külön fizetni, mint sok helyen.
Kiváló 2021. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Szuper napokat töltöttünk el a hotelban.Előbb érkeztünk a meleg miatt de a recepción felajánlották a fürdő használatát a szoba elfoglalásáig.
2020. szeptember 23.a párjával járt itt
A hotel nagyon szép és különleges (bár az évek múlása azért itt is meglátszik), de a személyzetet lecserélném a wellness recepciós úriember kivételével! A friss ágyneműn idegen hajszálak. Egy mosoly nélkül végzik a munkájukat, sokszor volt hogy még köszönni is nehezükre esett! Sejtjük az okát, de erről nem a vendég tehet.
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - KörnyékCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Medence/kert
Kiváló 2019. május 31.a párjával járt itt
Pár hónapja eltudtunk menni Demjénbe erre a csoda kis helyre. Nagyon szép a hotel. A saját fürdője elég picurka, oda nem is mentünk be, viszont 150 méterre van a fürdő ahova ugyan el kell sétálni de megéri mert nagyon jó a víz. Ami gond lehet esetleg, hogy nincs összekötve a hotel és a fürdő, ez eső,hó esetén nem annyira praktikus.
Kiváló 2019. május 23.a párjával járt itt
Szuper volt minden! Feltöltődés testnek -léleknek.
Ajánlani tudom mindenkinek. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak, változatos és lehet választani laktózmenteset is.
Köszönöm az élményt!
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - EgyébCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Egyéb
Kiváló 2019. február 25.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, a személyzet kedves. A szoba nagyon hangulatos és kényelmes volt. Az ételek finoman voltak elkészítve. A vacsorát meghitté és intimmé tette, hogy függönyökkel voltak elválasztva egymástól az asztalok. Talán a reggeli lehetett volna egy kicsit változatosabb.