Almavirág Étterem Derecske

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Almavirág Étterem Derecske vélemények

2024. január 8.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos hely , finom, különleges ételekkel,
kedves figyelmes kiszolgálással.
figyelnek az egészségünkre. Kiváló szakemberek, séfek állitják össze az ételeket.
A berendezés is hangulatot kelt, a környezet pazar, igy maradandó emléket lehet szerezni bármilyen alkalomból.
CSAK AJÁNLANI TUDOM.!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. december 2.családjával járt itt
Szülinapot voltunk ott ünnepelni. Nagyon kellemes, hangulatos és tiszta étterem. Kicsit talán zsúfoltnak tűnik, de bent ülve már nem az. Az ételek nagyon finomak, ízletesek. Árban szerintem egész oké. Ja és az alapkák meg az őzike az plusz ötletes cukiság volt.
Almavirág Étterem Derecske - Külső képAlmavirág Étterem Derecske - Külső képAlmavirág Étterem Derecske - Külső kép
Kiváló 2022. november 1.családjával járt itt
Az étlap a továbbgondolt magyar konyha nyomvonalán halad, az eredeti ízharmóniák gondos megőrzése mellett. Rédai Attila konyhafőnök Debrecenből érkezett, több szakácsversenyen dobogós helyezést elért, megnyerő portrét olvashatunk róla az étterem honlapján.
Almavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - Egyéb
Kiváló 2021. június 26.családjával járt itt
Nagyon finom ételek, különleges tálalás, kedves pincérek, szuper kiszolgálás, jó hangulat. Kellemes, szép, szuper hely!
Almavirág Étterem Derecske - Étel/italAlmavirág Étterem Derecske - Étel/italAlmavirág Étterem Derecske - Étel/italAlmavirág Étterem Derecske - Étel/italAlmavirág Étterem Derecske - Étel/italAlmavirág Étterem Derecske - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2020. január 25.a párjával járt itt
Követendő filozófia és példa az Almavirág étterem. Helyi termelők alapanyagaiból készítenek minőségi ételeket. Kínácsiak voltunk feleségemmel a helyre. Sok ismerősünk mondta, hogy kötelező eljönni, ha valaki a kulináris élvezetek híve. A parkoló szép tágas, rendezett. A pincérek udvariasak, tisztelettudóak, segítőkészek.
2019. július 7.családjával járt itt
. . . mint a lángja,mai ebédünk helyszínének,amit ismerős ajánlása,és az itt olvasott kiváló értékelések alapján választottunk mai ebédünk szinhelyéűl. 18 perc autózás után,jó megközelithetőséggel,kényelmes parkolással érkezünk,foglalt asztalunk már vár bennünket. Tömeg nincs,2 asztalnál ülnek. Érkezés 11,55-kor.
Almavirág Étterem Derecske - Külső képAlmavirág Étterem Derecske - Étlap/itallapAlmavirág Étterem Derecske - Étlap/itallapAlmavirág Étterem Derecske - Étlap/itallapAlmavirág Étterem Derecske - Étel/italAlmavirág Étterem Derecske - Étel/italAlmavirág Étterem Derecske - Étel/italAlmavirág Étterem Derecske - BelsőAlmavirág Étterem Derecske - Étel/italAlmavirág Étterem Derecske - Étlap/itallapAlmavirág Étterem Derecske - Étlap/itallapAlmavirág Étterem Derecske - BelsőAlmavirág Étterem Derecske - BelsőAlmavirág Étterem Derecske - BelsőAlmavirág Étterem Derecske - BelsőAlmavirág Étterem Derecske - BelsőAlmavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - Étlap/itallapAlmavirág Étterem Derecske - Étlap/itallapAlmavirág Étterem Derecske - Külső kép
Kiváló 2019. június 10.a párjával járt itt
Kiváló ételek, figyelmes kiszolgálás!
Ínyenceknek és az egyszerű ételek kedvelőinek egyaránt kiváló
Almavirág Étterem Derecske - Étel/ital
Kiváló 2019. április 30.barátokkal járt itt
Nagyon grarutálok a tulajdonosoknak, hogy létrehozták ezt a helyet és ilyen minőségben. Az első alkalommal volt egy óriási kontraszt élményem a régi csárdához viszonyítva. Jól átgondolt ételsor, egyedi italok pld. az almafröccs. Nyíregyházára menet most már mindig teszünk egy kitérőt az Almavirágba.
Almavirág Étterem Derecske - EgyébAlmavirág Étterem Derecske - Étel/ital
Kiváló 2018. november 2.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk itt mióta megnyílt az étterem,jó kis designe,jó felszolgálók,minőségi ételek ,hazai alapanyagok jellemzik kicsit más formában. . . és ez adja az étterem népszerűségét,van benne egy kicsi gourmet,egy kicsi magyaros,és egy kis plussz amit ők adnak hozzá. Az adagok nagyok ,az ételek szépen tálalva és finoman elkészítve.
Kiváló 2018. július 3.családjával járt itt
Ma már nem kérdés, ha étterem akkor Almavirág! Legyen az egy hétköznapi vacsora vagy egy hétvégi ebéd a családdal. De ha születésnap vagy egyéb családi rendezvébyunk Van akkor is, csak ide! Nagyon szép, ízléses az étterem. A tálalás tökéletes. Az ízek fenségesek! Az adagok bőségesen! És a pénztárcánk nak is kedvezőek. Nagyon családcentrikus, gyermekbarát hely. Tökéletes!