Resti Vendéglő Devecser

Ensana Thermal Sárvár

Resti Vendéglő Devecser vélemények

2055
2019. szeptember 14.egyedül járt itt
Amikor éhesen érdeklődtem Devecser közepén, hogy hol lehet itt enni valamit, Ajkát ajánlották. Menjek csak oda, az egy nagy város. De én már három falut végigjártam, nem akartam az egész Dunántúlt beautózni egy ebédért. Na, szóval, mondták, van ez a Resti az állomáson, ott lehet, hogy van menü, (órára néz, du.
Resti Vendéglő Devecser - Külső képResti Vendéglő Devecser - Külső képResti Vendéglő Devecser - Külső képResti Vendéglő Devecser - BelsőResti Vendéglő Devecser - BelsőResti Vendéglő Devecser - BelsőResti Vendéglő Devecser - BelsőResti Vendéglő Devecser - Étel/italResti Vendéglő Devecser - Külső képResti Vendéglő Devecser - Külső kép