Platán Panzió étterme Dobogókő

2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Platán Panzió étterme Dobogókő vélemények

Átlagos 2023. október 5.a párjával járt itt
Három kellemes, csendes és nyugodt napot töltöttünk el itt tavasszal. A kirándulni szeretőknek nagyon ideális helyen van ez a kicsit retro panzió. A kiszolgálás átlagos, az étel bőséges, a szoba kicsi de praktikus volt. Ár-érték arányban megfelelő volt. Bár az időjárás nem volt kegyes hozzánk, azért jól éreztük magunkat!
Platán Panzió étterme Dobogókő - Külső képPlatán Panzió étterme Dobogókő - Mosdó
2055
Gyenge 2020. november 8.a párjával járt itt
Valahogy úgy történt, hogy a pilismaróti erdőből kifelé száguldva éppen éhesek lettünk délután. Na, akkor mi legyen? Erre van Dobogókő! Kanyar! Majd ott eszünk! És ez jött először elénk Dobogókőn. Nem biztos, hogy meg kellett volna állni. De megálltunk. Sok turista jön-megy, ténfereg, látszólag tele a terasz, de az út mellett hívogató bográcsok vannak, még hívogatóbb feliratokkal!
Platán Panzió étterme Dobogókő - Külső képPlatán Panzió étterme Dobogókő - Külső képPlatán Panzió étterme Dobogókő - EgyébPlatán Panzió étterme Dobogókő - Étel/italPlatán Panzió étterme Dobogókő - Étel/italPlatán Panzió étterme Dobogókő - Külső kép
2020. október 4.a párjával járt itt
Mint sokan mások, egy dobogókői kirándulás során láttam meg a kirakott bográcsokban rotyogó hagyományos ételek sorát, mindenhova kifüggesztet árakkal. Már akkor döntöttünk, hogy a séta után itt ebédelünk. Szerencsénk volt, mert a telt ház ellenére éppen érkezésünkkor üresedett egy asztal és le tudtunk ülni, de amíg ettünk, folyamatos sorbanállás és várakozás volt a bebocsájtásra várók részéről.
Szörnyű 2020. február 10.családjával járt itt
2019 nyarán jártam itt a családommal. Óriási csalódás volt maga a hely, rendkívül b*nkó kiszolgálással, korlátozott ételkínálattal (hiába választottuk ki mit szeretnénk 3 körben kellett próbálkozni, hogy találjunk valamit ami elérhető. . . . ), ingyen kioktatással, majd ezt követő gyomorrontással.
2019. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Az étterem előtt felsorakoztatott bográcsok és a kifüggesztett étlap már délelőtt segítettek eldönteni, hogy a túra után szállodánk éttermében fogunk vacsorázni. Dunántúliként én nem vagyok felháborodva az itteni árakon. Itt éltem meg életem egyik legjobb gasztronómiai élményét: marhapofa pörkölt juhtúrós sztrapacskával.
Platán Panzió étterme Dobogókő - Étel/italPlatán Panzió étterme Dobogókő - Étel/italPlatán Panzió étterme Dobogókő - Étel/italPlatán Panzió étterme Dobogókő - Étel/italPlatán Panzió étterme Dobogókő - Étel/italPlatán Panzió étterme Dobogókő - Étel/italPlatán Panzió étterme Dobogókő - Külső képPlatán Panzió étterme Dobogókő - Külső képPlatán Panzió étterme Dobogókő - Külső kép
Szörnyű 2018. november 3.a párjával járt itt
Megértve,hogy húzósabb béreket kell kifizetni a dolgozóknak,de mindezzel együtt irreális ár egy csülkös pacalért,vagy egy vadpörköltért kifizetni 2500 Ft.-ot.És mindez műanyag tányérban szervírozva.Előnye,hogy frissen fő,bográcsban.Sokkal jobb forgalmat érne el szolidabb árakkal.
2018. augusztus 18.a párjával járt itt
Köszönjük 2018 08 13 08 16 ig foglatunk szállást. Nagyon kedves fogadtatás Reggeli finom választékos kedves a személyzett minden tagja akivel csak találkoztunk . Vacsora is finom bár mi az étlapról rendeltünk nem kértünk félpanziót 2 alkalommal fogyasztotunk mert későn értünk vissza a kirándulásból.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Gyenge 2018. július 2.gyerekekkel járt itt
Kirándulás közben tértünk be ebbe a panzióba, nem azért hogy megszálljunk, hanem mert megéheztünk. Kedves fogadtatásban volt részünk mind a recepciós, mind a kutyus részéről. Sok ülőhely van, kint is, bent is. Bent leültünk. Jött a recepciós, felvette a rendelést, a várakozási idő az ételekre közepes volt.
Platán Panzió étterme Dobogókő - BelsőPlatán Panzió étterme Dobogókő - Étlap/itallap
Szörnyű 2018. április 13.családjával járt itt
A családdal voltunk egy napos kiránduláson Dobogókőn, s mivel az idő csodálatos volt, ezért az út közben látott kerthelyiséggel ellátott Platán Panzió mellett döntöttünk. Út közben láttuk, hogy bogrács ételeket is lehet kapni, ezért nem volt kérdés hova térünk be - de sajnos nagyot csalódtunk.
Szörnyű 2017. április 12.egyedül járt itt
Ki az a marha, aki ebbe a moslék étterembe még bemegy?
Volt valaki, aki egy normálisat evett volna? A kajára, az árakra, a szervízdíjra és a felszolgálókra is mindenki csak panaszkodik, mégis minek megy be oda bárki is? Ez ma Magyarország! tanuljunk már más tapasztalataiból!
Platán Panzió étterme Dobogókő a térképen
2098 DobogókőTéry Ödön út 15.
• ingyenes WIFI
H-CS