Zsindelyes Vendéglő Dobogókő

2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Zsindelyes Vendéglő Dobogókő vélemények

Gyenge 2023. február 4.barátokkal járt itt
Nem szeretek rosszat írni, de felhaborodtunk, hogy otthagytunk nem kevés pénzt és éhesen távoztunk.
Mini adagok teljes árakért.
Gyenge 2020. június 27.családjával járt itt
Ma voltunk először az étteremben. Imádom a kacsát, így azt mondtam kifizetek érte 2900 Ft-ot köret nélkül. Életemben nem ettem ilyen rossz kacsamellet. Olyan száraz volt, hogy ketten alig tudtuk letuszkolni, de csak mert éhesek voltunk. Sajnos íztelen is volt mindemellett. A lányom rántott sajtot evett, ami valószínűleg fagyasztott volt. Nagyon nagy csalódás volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2019. december 30.a párjával járt itt
Ha arra kirándulunk, évek óta mindig ide térünk be. Most se volt rossz, de egy kicsit csalódtunk. Hideg idő volt, jó lett volna benn átmelegedni. Belépéskor rögtön éreztük, hogy itt ez nem fog megtörténni, láttuk, hogy benn szinte mindenki dzsekiben ült. A kandallóban alig égett egy kis fa, kevés meleget adott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 9.gyerekekkel járt itt
A Zsindelyes Vendéglő nagyon hangulatos hely a dobogókői sípálya mellett. Télen-nyáron kitűnő választás. Télen a forró teák,forraltbor, meleg rétesek,sütik és a befűtött kályha ad klassz hangulatot,nyáron pedig hideg üdítő, fagyi kapható, ami túrázás közben nagyon jól esik a megfáradt vándornak. Nagyon kedves a kiszolgálás. Mi egy kedves macskával is megismerkedtünk itt egyszer :)
2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Dobogókői kirándulásaink során rendre betértünk ide, a Makovecz tervezte étterem mindig nagyon tetszett, sajátos hangulata van. Valamikor csak egy sörre vagy zsíros kenyérre, valamikor egy komplett ebédre ültünk be. Kirándulás utáni falatozásra való hely, nem gasztronómai fellegvár, az ételek viszonylag egyszerűek, de nem volt velük probléma.
Zsindelyes Vendéglő válasza
Kedves Vendégünk,
az időjáráshoz (és időjárás előrejelzéshez, hiszen nem egyszer egy "záporok, zivatarok előfordulhatnak" mondat tesz tönkre egy hétvégét, amelyen tökéletes kiránduló idő lett volna. . ) ilyen mértékben kötődő forgalmú vendéglátó helyek, mint mi valóban nehezen vennék fel az árversenyt egy jól kalkulálható forgalmú városi vendéglátó egységgel.
2016. augusztus 23., Zsindelyes Vendéglő, PR manager
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Átlagos 2016. július 6.gyerekekkel járt itt
Már nem ez az első alkalom ,hogy betérünk zsindelyesbe, de a kiszolgálás nem változik,modortalan,szinte azt gondolja minek vagy itt-unja az egészet,nem a vendégekért vannak. Pedig itt a sipálya,jurta, kirándulóhelyek.
Megkivántam a lila hagymás zsiros kenyeret,finom puha kenyérből készült,az ára 350. -ft,húsos szendvics 600. -ft.
Indulhat a kirándulás.
Zsindelyes Vendéglő Dobogókő - BelsőZsindelyes Vendéglő Dobogókő - BelsőZsindelyes Vendéglő Dobogókő - Belső
Zsindelyes Vendéglő válasza
Kedves Vendégünk,
köszönjük értékelését és elnézését kérjük, ha úgy érezte, nem volt elég szívélyes kiszolgálásban része. Bár mi is emberek vagyunk, néha rossz napokkal (az elmúlt hétvégére pl. két fő munkája hirtelen kiesett) - továbbra is igyekszünk, hogy vendégeinknek mindig a lehető legjobb kiszolgálást nyújthassuk, ami úgy gondolom, ez az esetek túlnyomó többségében sikerül is.
2016. július 12., Zsindelyes Vendéglő, PR manager