Hasik Étterem Döbrönte

Pihenés a Bakonyban
Hasik Hotel Döbrönte

Hasik Étterem Döbrönte vélemények

Kiváló 2023. április 21.barátokkal járt itt
A szállodát már ismertem, ezért választottam barátaimmal az éttermet. Jóval elmúlt ebédidő, vacsorához még korán volt, de szívesen láttak minket. A fiatal felszolgálónő természetes kedvességgel fogadott minket. A csendes, alig észrevehető kis Bakony-menti faluban környezethez illő, szép épületben van a szálloda és étterme.
Hasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - EgyébHasik Étterem Döbrönte - Étel/italHasik Étterem Döbrönte - Étel/italHasik Étterem Döbrönte - BelsőHasik Étterem Döbrönte - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 18.a párjával járt itt
A hotelban voltunk elszállásolva. Az étteremben fogyasztottuk a reggelit és a vacsorát. Fantasztikus hely. Kiváló ételek kínálata , és választék is nagy volt. A személyzet is nagyon kedves volt minden részlegen. Nagyon jól éreztük magunkat. Nem volt gond semmivel, a parkolási lehetség is meg volt,a szobák tiszták voltak a wellnesz is, a recepciós hölgyek kedvessége és segítkészsége.
Kiváló 2020. január 20.a párjával járt itt
Döbrönte egy csodás kis falu, közel Pápához és közel a Bakonyhoz. És ebben a csodás kis faluban van egy csodás étterem (meg szálló is, de most az étteremről van szó). Igazi élmény volt, amikor tányér-szervízes vacsorát kínáltak a vendégeknek – szállóvendégek és vacsoravendégek részére.
Kiváló 2013. május 6.a párjával járt itt
Nagyon szép hely, tiszta, rendezett, csendes, mind a szálloda, mind az étterem kifogástalan, a személyzet segítőkész, kedves, mosolygós. A szolgáltatások mennyisége és minősége egyszerűen fantasztikus.
Az ételek finomak, változatosak, és elégségesek. Figyelnek arra, ha valakinek ételallergiája van, és nem tud enni a svédasztalról, azonnal hoznak hasonlót az allergén élelmiszert kihagyva.
Ajánlom mindenkinek!
Hasik Étterem Döbrönte a térképen
8597 DöbrönteFő utca 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo