Fortuna Étterem Dombóvár

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Fortuna Étterem Dombóvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. április 27.családjával járt itt
Egy lakótelep közepén, egy kis bunker. Belűlről a "pesti" style-hoz akar hasonlítani. Fedett terasz is funkcionál, de a korláthoz közel eső , szélső asztalok a tűző nap miatt használhatatlanok. A nagy forgalom ellenére nem ruháznak be egy árnyékolóra. . . pedig 3 db 2 személyes asztalt nyernének. Ezek most csak dìszelegnek, kihasználatlanul.
Kiváló 2019. március 28.a párjával járt itt
Hogy lehet az, hogy egy dombóvári étterem állandóan csupa "ötszivecskés" értékelést kap. Hát úgy, hogy nagyon szuperül, hibátlanul csinálják. Így volt ez most is. A repertoárjuk példaértékű - öröm lapozgatni. Én persze jó szokásom szerint már előre megnéztem a neten. A személyzet nagyon kedves, a felszolgált ételek pedig frissek, finomak és bőségesek. Imádom ezt a helyet!
Fortuna Étterem Dombóvár - Külső képFortuna Étterem Dombóvár - BelsőFortuna Étterem Dombóvár - BelsőFortuna Étterem Dombóvár - MosdóFortuna Étterem Dombóvár - Étel/italFortuna Étterem Dombóvár - Étel/italFortuna Étterem Dombóvár - Étel/italFortuna Étterem Dombóvár - Étlap/itallapFortuna Étterem Dombóvár - Étlap/itallapFortuna Étterem Dombóvár - Étlap/itallapFortuna Étterem Dombóvár - Külső képFortuna Étterem Dombóvár - Külső kép
Kiváló 2017. február 9.barátokkal járt itt
Ízlésesen, harmónikusan berendezett étterem. Kiszolgálás gyors, udvarias. Ételek finomak a mennyiségük hatalmas :)
Minden étel a leg megfelelőbb szintre van sütve vagy főzve. Fűszerezésük tökéletes. Ár érték arány reális.
Minden korosztálynak ajánlom.
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Ismét Dombóvár felé mentünk haza a nyaralásból így nem is volt kérdéses, hogy a Fortunában ebédeljünk. A hely nívós kinézetében (mely úgy tűnt ismét megújult néhány részletében) és a kiszolgálásban nem csalódtunk, azonban a Férjem által rendelt flekken egy kicsit rágós volt.
Kiváló 2014. november 9.a párjával járt itt
Már célirányosan ezt az éttermet kerestük meg ottlétünkkor (mivel már egyszer jártunk itt gyerekekkel és elégedettek voltunk), most sem csalódtunk. A környezet nagyon igényes, modern, elegáns, a kiszolgálás figyelmes és gyors, az ebéd finom és laktató, jó ár-érték arány! Számomra különleges ételt fogyasztottam, érdemes volt! Összességében elégedettek voltunk!
Kiváló 2013. szeptember 24.barátokkal járt itt
A hely belső mivolta csodálatos. Ízlésvilága harmonikus, nem hivalkodó. Folyamatos halk, háttérzene szól a hangfalakból, mely mellett kényelmes a társalgás akár ki, akár nagy társaságban. A felszolgálók minimalisták, tehát nem beszélnek feleslegesen, illemtudóak és naprakészek mind a konyha, mind az italok vonatkozásában.
Fortuna Étterem Dombóvár - Külső képFortuna Étterem Dombóvár - Belső