Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Kiváló 2020. január 23.barátokkal járt itt
A szállodáról írtak ilyet is, olyat is, de, aki személyesen járt ott, dicsérte. Nem csalódtunk. Igen igényes az enteriőr, elegáns, letisztult a design. A szoba, fürdőszoba makulátlan volt, tágas és csinos, minden maradéktalanul működött. A személyzet egy speciális igényemet nagyon készségesen kezelte, de amúgy nem merült fel semmi probléma, amit meg kellett volna oldani.
Kiváló 2019. december 18.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép! A személyzet kedves ,barátságos nagyon jó a hozzáállásuk a vendégekhez! A szobák tiszták,barátságosak! A fürdő kiváló,kellemes! Az ételek finomak és bőséges a választék! A sportolási lehetőség is megfelelő. A bárban a kiszolgálás italok elkészítése profi módon történik.
Átlagos 2019. december 13.a párjával járt itt
A szálloda épülete, a szoba berendezése kiemelkedően ízléses, magas színvonalú. Ugyanígy az étterem is minden igényt kielégít. Ugyanígy az étkeztetés is változatos, a felszolgálás figyelmes, gyors. A gépi kávé viszont rossz minőségű volt. A szabadidős felszerelés szintén magas színvonalú, beleértve a fitnessz gépeket is!
Kiváló 2019. november 29.a párjával járt itt
A férjemmel a 60. születésnapunk alkalmából töltöttünk itt 4 kellemes napot. A szálloda tökéletes helynek bizonyult a pihenésre. A személyzet mosolygós volt, kedves, de nem tolakodó. A tisztaság, az ellátás, a kiszolgálás minden tekintetben kiváló. A recepciós hölgyek, urak minden kérdésre azonnal tudtak válaszolni.
Kiváló 2019. november 27.a párjával járt itt
A szálláshelyen eltöltött idő minden szempontból tökéletes volt. A személyzet, a tisztaság, az ellátás semmi kívánnivalót nem hagyott maga után. Külön kiemelem az étterem minden irányú szolgáltatását, a választék sokféleségét, a fenomenális ízeket.
Külön köszönet a szálloda chefjének, valamint a konyha személyzetének.
Dudó és férje
2019. augusztus 1.családjával járt itt
Személyzet tekintetében nagyón jónak értékeljük a helyet. A recepciós munkatársak közül nem volt mindenki a toppon, így a fogadtatásunk érdekesre sikerült, a szoba átvátelét olyan adminisztrációs feladathoz kötötték, melyet egyszerűbben el lehetett volna intézni már a szobából, kipakolást és Wifi használat beállítást követően, de ezen átlendültünk.
Kiváló 2019. június 9.a párjával járt itt
Június 5 és 8 között töltöttünk itt három éjszakát, egy barát házas párral. Már tavaly is éltünk az akciós lehetőséggel. A szoba kényelmes volt. Az étel választék fantasztikus, az ételek minősége kiváló. A személyzet barátságos és udvarias. A hotel wellness elég szerény, de korlátlan lehetőség a hotel melletti fürdő igénybevételére mindent kárpotól.
Kiváló 2019. május 12.a párjával járt itt
A 4 csillagos szálloda méltó volt az ünnepünkhöz! Ragyogó lobbi,tiszta és tágas szoba,mindennel felszerelve! Ízletes és sokféle étel,reggelinél és vacsoránál egyaránt! Barátságos személyzet! Kinti,benti medencék megfelelőek voltak számunkra! A wellness kicsit komor,ő nem felel meg a 4 csillagnak.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Belső
Kiváló 2019. március 6.barátokkal járt itt
A szálloda minden igény kielégít,kényelem,tisztaság,étkezés, a személyzet nagyon barátságos segítőkész.A szálloda szobái tiszták kényelmesek. Izletes változatos ételek,frissen készített étel.Nagyon praktikus hogy a szállodából meglehet közelíteni a fürdőt.Mi 13 évig jártunk Gyulára,de ez a hely felülmúlja.
Kiváló 2018. november 19.a párjával járt itt
Az egyik kedvenc helyünk, nagyon sokszor jártunk már itt és mindig visszavágyunk. A recepción mindenki kedvesen vár, a szoba előkészítve tisztán. Az ételek finomak, változatosak. A reggelinél a frissen sütött pékáru mindig megörvendeztet bennünket. Az, hogy a szállodából át lehet menni a gyógyfürdőbe, változatosságot hoz a mindennapokba.