Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Kiváló 2018. szeptember 23.családjával járt itt
Az egyik kedvenc helyünk lett az utóbbi időben. Teljesen megfelelő ár-érték arány. A hotel színvonalához képest, ismét remek áron nyaraltunk egyet. Továbbra is csak pozitív véleményt tudok írni. Nagyon szép, modern, tiszta épület. Mindig kedves és segítőkész alkalmazottak fogadtak minket. Az ételek különösen finomak és változatosak.
Szörnyű 2018. július 6.a párjával járt itt
Ma jöttünk el 3 éjszaka után és lehúztam a használt ágyneműt. Amit alatta találtam, attól kivert a hideg. Képesek voltak a koszos, foltokkal teli matracvédőre megágyazni nekünk. A paplan és a párnák szintén besárgult foltokkal voltak tele. GUSZTUSTALAN volt az egész! ! !
Kiváló 2018. június 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper szálloda. Gyönyörű az épület, a szobák és a környezete egyaránt. Ízletes, változatos, bőséges ételválaszték. Remek lehetőségek a szállodán belüli időtöltésre /wellnes, csocsó, biliárd, darts, squash, bowling/. Az egész személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az átjárás a gyógyfürdőbe pedig megkoronázza az ott töltött időt. Csodás 4 napot töltöttünk ott gyermekeimmel.
Átlagos 2018. június 21.a párjával járt itt
Már második alkalommal voltunk a szállodában ami az első ittlétünk óta sokat változott sajnos negatív irányban. Az első meglepetés az utalvány megvásárlása után rögtön történt, mikor felfedeztem a következő sorokat"Idézem:
"A szállodánkba külső áru (étel, ital) nem hozható be.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - VendéglátásGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - WellnessGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - WellnessGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - WellnessGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Medence/kert
2018. június 14.a párjával járt itt
A személyzet udvarias és segítőkész. A szoba kényelmes és tiszta. Az étel választék és minőség elképesztően jó volt. Akkor mi a de? Hát a dugódíj. Idézem:
" A szállodánkba külső áru (étel, ital) nem hozható be. Ha ez megtörténne, abban az esetben dugódíjat vagyunk kénytelenek felszámítani
melynek mértéke 1000 Ft/üveg/ üdítő, 4000 Ft /0.
Kiváló 2018. május 15.a párjával járt itt
Négy évvel ezelőtt voltunk utoljára a szállodában akkor írtam is értékelést róla. Az idő elteltével eljött az új értékelés ideje. Négy éve is elégedett voltam a szállodával, de szerencsére nem hátrányára változott. Már nemcsak a kuponos oldalakon, hanem a szálloda honlapján is lehet akciós ajánlatokat találni, az általunk igénybe vett csomag ára a színvonalhoz képest igencsak jutányos volt.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - VendéglátásGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - KörnyékGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - KörnyékGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Medence/kert
Szörnyű 2018. május 11.a párjával járt itt
A párommal látogattuk meg a helyet ahol elsőre minden a szokásosnak tünt! ellenben felérve a lakosztályunkban tapasztaltuk hogy az erkélyen található jakuzzi vize koszos ,vastagon állt benne a kosz,poshadt a víz és véres úszó tanpon maradványok díszítik! Nem patáliáztnuk csak távozáskor megjegyeztem hogy 40 ezerért pont azt nem tudtuk használni amiért jöttünk!
Kiváló 2018. május 11.a párjával járt itt
Mi kuponnal érkeztünk ár-érték arányban nagyon jó áron! Karácsony előtti napokban voltunk,nagyon tetszett a fa és a dekoráció! A recepciós hölgy nem volt túl kedves,de mogorva sem,olyan átlagos! A lobbi nagyon szép elegáns,a folyosók úgyszintén,bár kicsit túl sötét volt,nehezen találtuk meg y szobánkat!
Szörnyű 2018. április 2.a párjával járt itt
Párommal vásároltunk egy vouchert egy szállásközvetítő oldalon [moderálva - a szerk. ] oldalon a Gunaras Resort Spa Hotel**** Superiorba Dombóvárra, 4 nap 3 éjszaka időtartamra, valamint ezen felül külön igényeltük a lakosztályos elhelyezést. A lakosztály saját jacuzzit és infraszaunát tartalmazott. 2018. 02.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Egyéb
Kiváló 2018. február 27.a párjával járt itt
Már sok hétvégét töltöttünk el itt, és újra meg újra visszatérünk. Az ételek finomak, a szálloda modern, tiszta. Az ágy kényelmes. Az alkalmazottak a külön kéréseinket is gyorsan, udvariasan teljesítették. A wellness részleg kicsi, igaz, hogy át lehet menni a fürdőbe. De a szálloda mögötti kinti medencében egész nap áztathatjuk magunkat, ez ilyenkor télen a legjobb.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Wellness