Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Kiváló 2017. június 8.a párjával járt itt
A hotel nagyon jó színvonalú,nagy tisztaság és kellemes tágas szoba fogadott minket ,kényelmes ágyakkal. Szerintem az ellátás kifogástalan, étkezésnél nagy a választék. Nagyon klassz,hogy a hotelből egyenesen ki lehet menni a strandra,bár a strand csak kis részben üzemelt.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - KörnyékGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső kép
2017. április 28.a párjával járt itt
A hotelbe belépve már látni a igényességet, a tisztaságot, hogy adta a harmóniának a tervezéskor. A szobánk tökéletes, tágas fürdőszobával, aránylag kényelmes ágyakkal. A wellness kicsi, de a kinti gyógyfürdő és strand területével, medencéivel már rendben. A vacsora , reggeli íz világa oké,de a választék lehetne bővebb.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső kép
Kiváló 2017. február 4.barátokkal járt itt
Végre egy hotel ami olyan szinvonalú mint a kategóriája. (****superior)
Tisztaság, harmónia, igényesség az épület és a szobák minden részletében.
Ellátás kifogástalan. Masszázsok, feng shui, bowling, wellness mind az igazi pihenést kikapcsolódást szolgálják az all inclusive italfogyasztásos csomaggal egyetemben.
Baráti társaságoknak de családoknak is ajánlom.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - WellnessGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Szórakozás/Sport
Gyenge 2017. január 13.egyedül járt itt
Karácsony első napján olyan élményben volt részem, ami miatt nem tudtam vállalni, hogy még aznap továbbutazzak, így egy hirtelen ötlettől vezérelve Gunarasban kötöttem ki. Ezt a szállodát választottam, hogy pihenjek egy éjszakát a továbbindulás előtt.
Kiváló 2016. november 25.a párjával járt itt
A szálloda kifogástalan ,csendes, ízléses,a színek harmonizálnak. A személyzet szolgálatkész ,udvarias.Az ételek változatosak és nagyon ízletesek.A szálloda és a környék hangulata megnyugtató és pihentető.Ottjártunkkor a strand ép felújítás alatt volt,de ezt is meg kell csinálni valamikor.A masszázs kifogástalan.
Átlagos 2016. október 25.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű,ízléses,tiszta. A masszázs hibátlan. A wellness részleg kiváló,bár fokozta volna az élményt ha esetleg szaunafelöntés is lett volna. Az ételválaszték megfelelő, finomak voltak az ételek. Ami nem tetszett: az ágy borzasztó kényelmetlen,nagyon puha a matrac!
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Már többed szeri visszatérő vendégek voltunk a Gunarasi Szállodában, volt hogy félpanziós ellátással, volt, hogy inklusiv ellátással. Legutóbbi visszatérésre már a szálloda is külön wellness részleg kialakítása történt meg. Az alkalmazottak, kedvesek, de elszámolásnál előfordult, hogy egyszerre többen számoltak el és többet kellett várni.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Medence/kert
Kiváló 2016. június 6.a párjával járt itt
Gyors adatfelvétel volt a recepción. Gyönyörűen berendezett a hall. Kényelmes fotelek, növényzet és gyönyörű csillárok látványa fogadják a vendégeket. A mosdók és a közös helyiségek is nagyon tiszták. A hotelből közvetlen átjárás biztosított a gyógyfürdőbe. Kerékpárt lehet kölcsönözni, este biliárdozni, bólingozásra is van lehetőség.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Szobák
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Mindenkinek nagyon ajanlom. A szalloda remek, nagyon kenyelmes szobak. Az etelek finomak es nagyon valtozatos. Kulonleges igenyeket is /liszterzekenyseg/ keszsegesen teljesittetek. A kornyek es a furdo tokeletesen kielegit minden igenyt.
Átlagos 2016. május 19.a párjával járt itt
Utunk a Somogyi - dombság lábához, szép vidékre vezet. A föld tengerén a vetések százai hullámzanak. GYÖNYÖRŰ! Jó érzéssel tölt el bennünket, látni a művelt területeket. Szikrázó a napsütés, és a pihenés ígérete van előttünk. Cél : Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel. A közvetlen környék nem bővelkedik látnivalóval, de azért találtam minden napra kb.