Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Átlagos 2015. augusztus 27.családjával járt itt
Iden eloszor voltunk ebben a szallodaban. Erkezesunk elott egy nappal foglaltuk a szobat, igy mar nem jutott idonk eloleget utalni. Mikor megerkeztunk a szallodaba az volt az elso, hogy a teljes arat elore kifizetettek velunk. Meg sosem hallottam ilyenrol. Majd egy papirt is ala kellett irnunk, hogy ha torolkozot akarunk csereltetni, akkor annak kulon dija van.
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. Csak pozitív dolgokat tudok elmondani. A squash pálya, a bowling terem a masszázs mind egyenként nagyon jó időtöltésnek bizonyultak. Az időjárással is szerencsénk volt, hizsen december évén hidegre számítottunk,de a kis séta a fürdőbe nem okozott gondot.
Kiváló 2015. május 10.a párjával járt itt
Házassági évfordulót ünnepeltünk a férjemmel ezen a helyen. Csak jót írhatok a hotelről. Nagyon udvarias, segítőkész volt a személyzet. Mind a reggeli, mind a vacsora finom volt és a svédasztalnál mindig találtunk kedvenc ételt. A szobák tiszták és otthonosak. Nagyon jól éreztük magunkat. Szívesen ünnepelnénk itt máskor is! Ajánlom mindenkinek hasonló alkalmakra!
Kiváló 2015. május 5.a párjával járt itt
Kellemesen éreztük magunkat a Hotelben. Finom ételek vártak a vacsoránál és a reggelinél is. Jó volt a szállodai wellness, a víz hőfoka is teljesen kielégítő volt, a bio- és finn szauna s gőzkabin is megtette hatását. All in clusive italfogyasztásunk volt, kaptunk ebédet is. A szoba kényelmes, a szálloda bútorzata modern, gyönyörű kristály csillárok voltak.
Szörnyű 2015. április 21. járt itt
Sajnos nekem csak rossz véleményem van a hotelről. Emberségből és segítőkészségből egy nagy nulla az egész társaság. Volt egy foglalásunk a hotelben március végére,ahová el is indultunk de sajnos útközben vissza kellett fordulnunk mert a 14 hónapos kisfiunk kétszer is hányt az autóban.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 17.a párjával járt itt
Már harmadszor voltunk itt és most is nagyon jól éreztük magunkat. Amiért még egy értékelést írok erről a helyről, az az, hogy a szálloda saját wellness részleget létesített a hotel épületén belül. Itt egy félig gyógyvizes élménymedence, egy kis pezsgőfürdő, egy gyermekmedence, sótéglafal, finn szauna, infraszauna, bioszauna és gőzkabin található.
Átlagos 2015. február 18.a párjával járt itt
2015 februárjában jártunk itt 3 férjemmel. 3 napot voltunk ami pont Valentin napra esett bár a szálloda semmilyen formában nem jelezte ezt! Másodszor voltunk itt mert az első alkalom 2 éve nagyon jól sikerült. Deluxe szobában voltunk amivel azon kívül,hogy a matrac nagyon puha semmi probléma nem volt.
Kiváló 2015. január 25.a párjával járt itt
2014. december végén jártunk itt a férjemmel. Négy felejthetetlen napot töltöttünk el s gyönyörű szállodában. A személyzet jól felkészülten és nagyon kedvesen állt a rendelkezésünkre. Az étterem választéka kifogástalan, a hangulatot az esti élőzene egyedivé tette. A gyógyfürdőbe való átjárhatóság olyan pluszt adott, ami miatt nem maradt hiányérzetünk.
Kiváló 2014. december 30.a párjával járt itt
2014 decemberében jártunk itt a párommal. A szálloda szép tiszta ,kellemes személyzettel. A kényelemről csak annyit,hogy minden szuper,az ágyat leszámítva,hát az annyira puha,és süppedős,hogy minden reggelt derékfájással kellett kezdenem,amit a gyógyvíz pillanatok alatt rendbe rakott. A masszázs az sajnos, nívótlan.
Kiváló 2014. december 9.a párjával járt itt
Az elmúlt éveket tekintve nem először jártam férjemmel a jelölt szállodában. Nem csalódtam most sem amikor ezen az őszön is ellátogattunk ide. Megtapasztaltuk az azóta újonnan kialakított wellness részleg szépségét és jóságát. Sokat fürödtünk a kinti medencékben, mivel a termál víz jót tesz nekünk.