Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

2014. november 2.barátokkal járt itt
A családdal és a barátokkal jártunk ott. A szálloda nagyon szép és tiszta. Az étel minősége és mennyisége kiváló. A strand része nem a leg modernebb, de azért elmegy. A nagyobb gyerekek annyira nem tudták magukat feltalálni ott. A pincérek még a takarítók is nagyon kedvesek és segítőkészek, de a recepciós hölgyikék annyira nagyon bunkók, hogy az már borzasztó.
2014. október 4.a párjával járt itt
2014 júliusában jártunk ott férjemmel. Szép modern szálloda. Tiszta nagy kényelmes szobák. Kár, hogy a zuhanyozón nincs csukható ajtó így a víz zuhanyozáskor elönti a tágas szép fürdőszobát. Egyetlen akasztó sem volt a fürdőszobában így nem tudtuk hová tenni a köpenyt, dresszt, törölközőt. A szobában csak 1 szék volt.
Gyenge 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Kicsit csalódtam az idén a szállodában. 3 éve,hogy visszajárunk és igyekeztem a kevés fizetésből összegyűjteni 1. jakuzzis szolgáltatást nyújtó csomagot,hogy a párom meglepjem,de meglepődtünk amikor a 2 nap már nem tudtuk a jakuzzi vízhőmérsékletét szabályozni melegebbre mint 32-34 fok.
Kiváló 2014. augusztus 12.a párjával járt itt
2014. augusztusban töltöttünk itt 3 éjszakát. Nagyon tetszett a szálloda épülete: a belső terek kényelmesek, tágasak, elegánsan, ízlésesen berendezettek. Az étteremben nem túl nagy a választék, de minden nagyon finom és szépen tálalt. A gyümölcslevesek fantasztikusak! A wellness részlegben tetszettek a szaunák és a medencék is, de nagyon párás, levegőtlen a terület.
Kiváló 2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
A rossz, esős idő ellenére 4 kellemes napot töltöttünk el itt. Két pici gyermekkel mentünk, 2,5 és 6 évesek. A hotel tiszta, modern, a személyzet kedves. Az ételek nagyon finomak és választékosak voltak. Akciós kuponnal mentünk, így olyan szoba is belefért a keretünkbe, ahol van a szobában saját jacuzzi és szauna.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Átlagos 2014. július 29.gyerekekkel járt itt
2014. július 25-27. Jól indult - de nagy csalódás lett. A hotel nagyon szép és tiszta. Kényelmesek a szobák. A mosdónál nincs kézmosó folyadék v. szappan. A külső strand szép környezetben van, de felújításra szorul. A saját fürdőrész labirintus jellegű és sötét. A jakuzzi működésére nincs információs tábla 2 óra alatt sem kapcsolt be.
Kiváló 2014. június 16.a párjával járt itt
Mi a nyugalom szigetének hívjuk!
Nagyon barátságos személyzettel, kitűnő ételekkel és most már saját wellnes-sel! A tavaly nyáron is voltunk és most sem kívánkoztunk máshová. Gyönyörű a hotel, tisztaság és kényelem uralkodik benne. A kinti fürdőrész, még karbantartás alatt áll ugyan , de pár napot kényelmesen el lehet tölteni ott is.
Mi nagyon jól éreztük magunkat.
Kovácsék
Gyenge 2014. június 15.gyerekekkel járt itt
A júniusi kánikulában érkeztünk, 36'c, de a kültéri medencék egyikében sem tudtunk fürdeni. Vagy felújítás alatt voltak, vagy fel sem voltak töltve a medencék vízel,sőt még a gyermekmedencék egyike sem volt használható, vízhiány miatt!
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső kép
Kiváló 2014. június 14.gyerekekkel járt itt
Szép környezetben minden igényt kielégítő szállás,az ételek nagyon finomak,a személyzet kedves,segítőkész. Az egész szállodára a tisztaság jellemző. Nagyon kellemes hetet töltöttünk tavaly nyáron a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. Az idén ismét ellátogatunk egy hétre. Ajánlani tudom mindenkinek. Akár gyerekkel vagy családdal érkeznek akár egy baráti társasággal.
Kiváló 2014. június 6.családjával járt itt
A szállás minden igényt kielégítő,az ételek választéka és minősége kifogástalan, a személyzet kedves,segítőkész volt. A család minden tagja tudott olyan szobát választani, ami számára a legkényelmesebb (időseknek jakuzzi a szobában, fiataloknak üvegfalas fürdőszoba. . . ). Más azonos besorolású szállodához viszonyítva az ételek, pl.