Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
2023. október 1.a párjával járt itt
A múlt héten jártam Torna megyében először ezen a helyen. A szálloda rendezett, a wellness kitünő. Az országban az egyik legjobb gyógyvíz itt található. Hiányoljuk, hogy a medencék felett nincs falióra, így nehéz kisakkozni, hogy mikor kell menni kezelésre.
Kiváló 2023. augusztus 29.a párjával járt itt
Már 7 éve ebben a csodás hotelben nyaralunk. Minden igényt kielégítő szolgáltatás. Kedves személyzet és finom ételek. A strand nagyszerű és tiszta több medencével.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Egyéb
Kiváló 2023. augusztus 22.a párjával járt itt
Télen voltunk nagyon szép kellemes hely csodás 4 napot töltöttünk párommal .
Változatos finom svédasztalos reggeli és vacsora.
Szuper fürdési lehetőség kicsiknek és nagyoknak .
Recepciós ok udvariasság ból jelles !
Csak ajánlani tudom!
Átlagos 2022. szeptember 11.a párjával járt itt
Kétszer jártunk itt de harmadjára már nem fogunk. Eloszor 2019- ben. Akkor szuper volt minden, bár a jakuzzik akkor se voltak már kiemelkedőek. Most 2022-ben pedig egyenesen siralmas annyira le van élve, esik szét, nem lehet már szabályozni rajta semmit, botrány. Már 2019 ben is ideje lett volna cserélni őket.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Egyéb
Kiváló 2022. július 4.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda, minden igényt kielégít. Szuper a wellness és a szoba is nagyon kényelmes, fantasztikusan éreztük magunkat.
Szuper volt a reggeli és vacsora is, hatalmas a választék, mindig túl sokat is ettünk, olyan nehéz volt ellenállni a rengeteg finomságnak. Biztos, hogy visszamegyünk.
Kiváló 2021. szeptember 10.a párjával járt itt
Gyógyvíz, wellness, masszázs. Egyszerűen tökéletes! Nem tudnék hibát találni a vendéglátásban. Egyetlen negatívum, dugópénzt kell fizetni még az ásványvízért is!
És valóban, újramegyünk!
Gyenge 2020. november 3.a párjával járt itt
4 csillagos superior szállodához képest nagyon gyenge! A szobában nem lehetett szabályozni a fűtést-hűtést, pár perc alatt áporodott lett a levegő. Szellőztetni nem komfortos, mert a terasz másik 4-5 szobával közös, belátnak. A fürdő üvegfala szemben a teraszajtóval, így csak behúzott függönynél lehet fürdeni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
2020. szeptember 16.a párjával járt itt
Gyönyörú szálloda, szép környezetben. A szobát, amikor átvettük épp csodáltuk a szoba szépségét, amikor észre vettük, hogy a wc-t nem takarították ki. A nagydolog maradványai benne maradtak, Vajon hogy takaríthattak? Az étteremben az ételek választéka kicsi, és nincs egészséges étel.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Medence/kert
Kiváló 2020. június 15.barátokkal járt itt
Kicsit félve mentünk, hiszen az előzetes értékelések alapján kapott a hely hideget meleget. Mi kellemesen csalódtunk. Őszi programba már beépítettük az újabb utazást.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Környék
Kiváló 2020. február 5.gyerekekkel járt itt
Kívülről nem látszódik szerintem, de a szálló belseje nagyon szép. A recepciós kedves volt, gyors ügyintézés fogadott minket. A szoba tiszta volt. A wellnes részleg nem a legnagyobb, de bőven elfértünk, mert alig volt bent vendég. A legtöbben a kinti gyógyvizes medencében ültek.