Lázár Lovaspark Domonyvölgy

Lázár Lovaspark Domonyvölgy
Lázár Lovaspark DomonyvölgyLázár Lovaspark Domonyvölgy
Lázár Lovaspark DomonyvölgyLázár Lovaspark Domonyvölgy

Lázár Lovaspark Domonyvölgy bemutatkozása

Budapesttől 35 km-re, Domonyvölgy szívében található a Lázár Lovaspark, amelynek tulajdonosai a fogathajtó világbajnok Lázár-testvérek.
A Gödöllői-dombság festői, tavakkal tarkított völgyében található csárda, illetve rendezvényhelyszín a kikapcsolódásra, kalandra és magyaros vendéglátásra vágyó hazai és külföldi turisták kedvelt célopntja.

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

Lázár Lovaspark Domonyvölgy vélemények

Kiváló 2021. augusztus 8.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlani tudom ezt a helyet a műsorok nagyon jók a lovasok nagyon ügyesek voltak a kiszolgálás és a személyzet nagyon kedvesek az árak nincsenek elszállva, megfizethető az ételek finomak voltak tisztaság a mosdókban tökéletes úgyhogy minden rendben volt! Aki tervezi feltöltődést kap és egy élménydús napban lessz része. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
2018. augusztus 14.barátokkal járt itt
25 fős születésnapi társasággal jártunk itt. A lovasbemutató jól átgondolt, a bemutató kiváló volt. Visszatetsző volt, hogy a jelentős belépődíj ellenére a show végén még borravalót kértek. Az ebédből a húsleves és a gulyásleves nagyon finom volt. A fatálon kihozott vegyes húsos tálban a rántott húson majdnem vastagabb volt a panír, mint a hús, ráadásul száraz volt.
Lázár Lovaspark Domonyvölgy - EgyébLázár Lovaspark Domonyvölgy - EgyébLázár Lovaspark Domonyvölgy - Étel/italLázár Lovaspark Domonyvölgy - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 26.családjával járt itt
Nem igazan hittem benne, h egy ilyen hely nem megy el a kommersz fele. Pozitiv csalodas volt, ez igazi gyongyszem! Fergeteges, de megis csaladias musor, a lovas bemutato remek! Az ettermi kornyezet otthonos es egyben europai szinvonalu! Az etelek finomak, gusztusos talalassal es felszolgalassal! A park kialakitasa csodaszep! Mindenkinek csak ajanlani tudom, erdemes kiprobalni!
Kiváló 2017. április 20.egyedül járt itt
Nem szeretném ismételni magam, de ide is csak nagyjából ugyanazt tudom írni, mint a címsorba amiket írtam. Nagyon jól éreztem magam, szép helyen van a birtok, gyönyörű lovak, szuper minden, finom kaják, nagyon kedves, segítőkész személyzet. Remélem, ebben az évben is eljutok oda. Kétszer már voltam, de még jó néhányszor szeretnék oda eljutni.
Lázár Lovaspark Domonyvölgy - Belső
Kiváló 2017. március 16.barátokkal járt itt
Motoros társaimmal töltöttem egy kellemes napot a Lázár Lovasparkban. Felejthetetlen élménnyel gazdagodtam. Gyönyörű táj,tiszta környezet. Éttermi rész,gyönyörű. Kiszolgáló személyzet,intelligens - kulturált. Ételek : na ezzel szeretnék egy picit kekeckedni,(mert én is jól főzök )de nem tudok kifogást találni.
Lázár Lovaspark Domonyvölgy - EgyébLázár Lovaspark Domonyvölgy - EgyébLázár Lovaspark Domonyvölgy - EgyébLázár Lovaspark Domonyvölgy - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 15.a párjával járt itt
Véletlenszerűen indultunk el a Domonyvölgy irányába, annak reményében,hogy kipróbáljuk az interneten feltérképezett quad bérlési lehetőséget. A délutánunk sikeresen alakult, Vad Quad vendéglátónk ajánlására hazafelé éhesen tértünk be a Lázár lovasparkba, ahol volt szerencsénk egy csodálatos, minden igényt kielégítő menü elfogyasztásához.
Lázár Lovaspark Domonyvölgy - Belső
Lázár Lovaspark válasza
Köszönjük, hogy ellátogatott hozzánk, várjuk legközelebb is!
2016. március 18., Lázár Lovaspark
Kiváló 2014. július 15.gyerekekkel járt itt
Csak a legmagasabb jelzőkkel tudok illetni ! Rendszeres rendezvényeik egyék jártunk itt, és még pont az idő is jó volt. Interneten regisztráltunk nehogy lemaradjunk a bejutásról. A bejáratnál elég hosszú volt az autók sora de a jó szervezés megoldotta a dolgot. A parkolóban is irányító személyzet tette ( jól ) a dolgát.
Lázár Lovaspark válasza
Köszönjük a szép szavakat, várjuk legközelebb is!
2016. március 18., Lázár Lovaspark
Kiváló 2013. szeptember 28., kollégákkal járt itt
Nagyon kellemes hely, minden dolgozó kedves, a programok nagyon élvezetesek, az ételek NAGYON finomak. Mindenkinek ajánlom, én újra el fogok menni. A lovaskocsizás, a világbajnokok terme, a lovasbemutató nagyon szuper volt! Az étterem és az ott játszó cigány zenészek külön élményt nyújtottak. Köszönöm.
Kiváló 2013. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű szép és gondozott minden. Udvarias és figyelmes kiszolgálást kaptunk. Gyermekeink esküvőjét tartottuk a Régi csárdában 2013. 08. 03. Megnyugtató és békés a környezet.
Mindenki jól érezte magát! Nagyon szépen köszönjük a feledhetetlen napot! Mindenki részére csak ajánlani tudom esküvői helyszínnek.
Üdvözlettel,
Molnár Klára
Lázár Lovaspark Domonyvölgy a térképen
2182 DomonyvölgyFenyő utca 47.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus