Malackert Étterem Domonyvölgy

étterem, vendéglő
Malackert Étterem Domonyvölgy
Malackert Étterem DomonyvölgyMalackert Étterem Domonyvölgy
Malackert Étterem DomonyvölgyMalackert Étterem Domonyvölgy

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

Malackert Étterem Domonyvölgy vélemények

2021. december 23.barátokkal járt itt
Nem egyszer jártam már itt, és nagyon megfelel, ha sok finom sültet kívánsz. Az adagok hatalmasok, szinte elfogyaszthatatlanul. Az elkészítés is jó, ízletes, de lehetne puhább, némelyik húst még a kés sem vitte. A hely hangulatos (van kemence is, habár most még? - használaton kívüli), a felszolgálás gyors, kedves. Az árak is jók. Merem ajánlani, és én is visszatérek még.
Malackert Étterem Domonyvölgy - EgyébMalackert Étterem Domonyvölgy - EgyébMalackert Étterem Domonyvölgy - EgyébMalackert Étterem Domonyvölgy - EgyébMalackert Étterem Domonyvölgy - EgyébMalackert Étterem Domonyvölgy - Külső képMalackert Étterem Domonyvölgy - Külső képMalackert Étterem Domonyvölgy - BelsőMalackert Étterem Domonyvölgy - Külső képMalackert Étterem Domonyvölgy - Külső kép
Kiváló 2021. február 28.gyerekekkel járt itt
Sajnos a pandémia miatt, csak otthon tudtuk megtartani a lányom diplomaosztóját, de így is tudom ajánlani az éttermet, mert az ételek nagyon ízletesek, bőségesek voltak, amiket kiszállításra megrendeltünk. Van családtag, aki már járt itt, Ő ajánlotta az éttermet. Biztos, hogy el fogunk menni erre a helyre és személyesen is ki fogjuk próbálni.
Átlagos 2020. május 30.barátokkal járt itt
Régi módi, de lehetne ettöl hangulatos is. De minden asztalnál csak az elégedtlenségről beszélgetnek, a kedves vendégek.
2019. szeptember 15.a párjával járt itt
Évekig elautóztunk mellette, de soha nem álltunk meg. Most egy kirándulás alkalmával viszont tudatosan válaszotottuk. Nyár lévén a teraszon foglaltunk helyet, mely kellemes, szép volt. Én pisztrángot rendeltem zöldséggel, a párom pedig cigánypecsenéyt.
Kiváló 2019. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Két év után először újra, és mégis emlékeztek még arra is, hogy korábban melyik asztalnál ültünk. Több mint törzsvendégnek kijáró figyelem. Az előre megbeszélt malacsütés befejezése érkezéskor történt. Mennyei zamatok, s az étlapról rendelt kiegészítők is tökéletesek. [moderálva - a szerk.]
Gyenge 2019. június 10.gyerekekkel járt itt
Pünkösdkor kirándulni mentünk a családdal, gondoltuk itt vacsorázunk. Az ételeket megkaptuk a kiszolgálás rendben volt, aranyos volt a felszolgáló. Étkezés közben szólt a lányom, hogy van egy kis baj, hajszálat talált az ételében. Ezután már nekem sem kellett az étel.
2019. január 5.barátokkal járt itt
Nem kifejezetten feltűnő és nem is forgalmas helyen van ez a – szerintem – jobb sorsra érdemes, falusias kisvendéglő. Habár a „régi” 3as Aszód-Gödöllő közti szakasza erdős-ligetes, szemben a Gödöllői Dombvidék Tájvédelmi Körzet, a Hungaroring, és a Domony-völgyi festői szépségű víztározó, homokos strandja is jól elérhető közelségben van.
Gyenge 2017. március 23.gyerekekkel járt itt
A hely Gödöllő felől autózva nem sokkal Máriabesnyő után található a régi 3-as út mellett baloldalt. Nekem hatalmas nagy csalódás volt, talán a legnagyobb negatív éttermi „élményem”.
Kiváló 2016. november 22.családjával járt itt
Látszólag véletlenül jártunk arra, a valóságban viszont nagyon is direkt, készakarva kerültünk oda. A gyerekeink kedveskedtek egy vacsorával. A hely nagyon hangulatos, tiszta, barátságos, a dolgozók kedvesek, udvariasak. Az étlap kínálata tetszetős és választékos, bár a férjem hiányolta a rántott szeletet.
Malackert Étterem Domonyvölgy - Külső képMalackert Étterem Domonyvölgy - Étel/italMalackert Étterem Domonyvölgy - Étel/italMalackert Étterem Domonyvölgy - Étel/italMalackert Étterem Domonyvölgy - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 26.családjával járt itt
A vasàrnapi hungaroringi DTM futam utàn hazafelé tértünk be a malackert étterembe baràtnőmmel és a hugàval. A hűvöskés idő miatt nem a teraszt vàlasztottuk hanem bentre ültünk ahol egy végtelenül kedves felszolgàlo hölgy fogadott minket. Mivel éhesek voltunk igy kértünk egy sajttàlat előételnek 3an.