Várkapitány Étterem Drégelypalánk

Várkapitány Étterem Drégelypalánk
Várkapitány Étterem DrégelypalánkVárkapitány Étterem Drégelypalánk
Várkapitány Étterem DrégelypalánkVárkapitány Étterem Drégelypalánk

Várkapitány Étterem Drégelypalánk bemutatkozása

Biztosak vagyunk benne, hogy ismeri a Drégely vár történetét, ami magyar történelmünk egyik legkiemelkedőbb várvédése volt a török ostromok sorában, még ha nem is szerencsésen ért véget. . .
Drégelypalánk és környéke büszke arra, hogy ilyen kiemelkedő történelmi helyszín emlékezteti nap mint nap arra, hogy a kitartás, a hősiesség, a lojalitás még évszázadok távlatából is a legfontosabb emberi erények közé tartozik.

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Várkapitány Étterem Drégelypalánk vélemények

Kiváló 2022. június 27.a párjával járt itt
A mai gyönyörű nyári napon kellemes helyen jrtunk megebdeltünk egy kivló hzias ebdet kínáló tteremben ez a Vrkapitny tterem visszatrünk mg!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Egy hétköznap ebédidőben érkeztünk a vendéglőbe, négy felnőtt és két kicsi gyerek. Miután a környéken közel s távol ez volt az egyetlen étterem, ami üzemelt is, más választásunk nem lévén ,itt szándékoztunk ebédelni. A nagy teremben senki nem volt rajtunk kívül, de a terített hosszú asztal egy csoportot várt ebédre.
2020. június 28.gyerekekkel járt itt
Drégelyvár romjainak meghódítása után sok kirándulóhoz hasonlóan mi is a Várkapitány éttermet választottuk egy késői ebédre. A faluban elhelyezett útbaigazító táblákat követve könnyűszerrel megtaláltuk az éttermet. Köreinkben kisebb izgalmat adott, hogy a bejárat előtt több mint 20 motort láttunk parkolni.
Várkapitány Étterem Drégelypalánk - BelsőVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Külső képVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Külső képVárkapitány Étterem Drégelypalánk - BelsőVárkapitány Étterem Drégelypalánk - BelsőVárkapitány Étterem Drégelypalánk - BelsőVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étlap/itallapVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étlap/itallapVárkapitány Étterem Drégelypalánk - BelsőVárkapitány Étterem Drégelypalánk - BelsőVárkapitány Étterem Drégelypalánk - MosdóVárkapitány Étterem Drégelypalánk - MosdóVárkapitány Étterem Drégelypalánk - BelsőVárkapitány Étterem Drégelypalánk - BelsőVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Külső kép
Kiváló 2019. április 24.családjával járt itt
A Drégely vára megtekintése után, éhesen tértünk be az étterembe. Külső látvány után, kicsit félve. De a belépve már jobb lett a kedvünk. Hangulatos étterem. A felszolgáló leányzó rögtön jött. Az ételeket gyorsan hozták. Kiadós adagok és finomak voltak. Meg sem tudtuk enni, de készségesen becsomagolták. Ajánlom mindenkinek a helyet. Jó választás lesz!
Várkapitány Étterem Drégelypalánk - Külső képVárkapitány Étterem Drégelypalánk - BelsőVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/italVárkapitány Étterem Drégelypalánk - Étel/ital
Kiváló 2019. április 22.a párjával járt itt
Nagyon finom és nagy adag ételek.A felszolgáló kedves,udvarias.Ár érték arányban is kitűnő.Párommal jártunk ott már harmadszor.Akkora adagot kaptunk ,hogy nem bírtuk megenni,de becsomagolták a maradékot elvitelre.Különleges és valóban "frissen sült" húsok.Csak ajánlani tudom másoknak is.
Kiváló 2018. július 25.a párjával járt itt
A várat mentünk bevenni Drégelypalánkra. A túra után megéheztünk, ebédelni tértünk be. Meglepetésemre a limonádét cukormentesen is meg tudták oldani, ami sok helyen nehézségekbe szokott ütközni. A kiszolgálás gyors volt, udvarias. Minden redben volt, nagyon kellemes ebédet töltöttünk itt. Szerintem még visszatérünk. Köszönjük. :)
Kiváló 2018. április 18., csoporttal járt itt
Túracsoporttal jártunk a Várban, és utána jöttünk le a faluba. Nem gondoltam, hogy egy ilyen kis faluban ennyire jó kis éttermet találunk. Mindennel meg voltunk elégedve. Tiszta, kedvesek voltak a felszolgálók, mindenben segítőek voltak, az ételek nagyon finomak, és mennyiségben is tökéletes volt. Ha erre járok biztos, hogy ide még egyszer el fogok jönni.
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Nagypénteken voltunk gyerekekkel a Várat néztük meg,mivel megéheztünk kerestünk a közelben éttermet(neten utána néztünk a véleményeknek)meggyőzőek voltak. Úgy gondoltuk kipróbáljuk. Meg kell mondjam nem csalódtunk gyors a kiszolgálás,finomak az ételek és meglepően keveset fizettünk. Nagyon jó szájízzel jöttünk el onnan.
Kiváló 2015. november 10.gyerekekkel járt itt
Mi a nyáron egy hetett töltötünk Drégelypalánkon 4 en , Minden nap betértünk ebedélni , Isteni finom volt a menü, Hangulatos, családias, meghitt étterem, nagyon finom ételekkel megfizethető áron az ország egyik legszebb községében!Minden friss volt és negyed órán belül meg is kaptuk rendelésünket
Kiváló 2015. november 9.barátokkal járt itt
A hosszú hétvégén bukkantunk túrázás közben erre a szép étteremre. Az ételek kifogástalanok. . tájjellegű ételek,különlegességek (Várkapitány kedvencét mindenki próbálja ki :-) ). Minden friss volt és negyed órán belül meg is kaptuk rendelésünket! Bár egyelten felszolgáló volt csak,amit elsőre kicsit furcsáltunk. .
Várkapitány Étterem válasza
Köszönjük a visszajelzést!
Szeretettel várjuk Önöket bármikor!
2015. november 26., Pásztor Bettina, vendégkapcsolati manager
Várkapitány Étterem Drégelypalánk a térképen
2646 DrégelypalánkHonti u. 23.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P