Így is ismerheted: Pisztráng Sütöde

Kiváló 2023. július 4.a párjával járt itt
Egyszerűen,nagyszerű!
Tökéletes Pisztráng,
Levesek,saláta,öntetetek,sültkrumpli,desszertek,minden nagyon finom!
Aki arra jár mindenképpen kóstolja meg!
Kedvenc helyünk!
Kirándulás után mindíg betérünk!
Sosem csalódtunk!
Visszatérünk!
2022. március 1.a párjával járt itt
Hirtelen felindulásból álltunk meg egy kis uzsonnára itt, de nagyon pozitív csalódás volt. Nagyon finom pisztrángot ettünk, mindenki máshogy elkészítve kérte és mindegyik kivétel nélkül nagyon finom volt. Ha legközelebb erre járunk, valószínűleg ismét betérünk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
2021. október 5.családjával járt itt
Vasárnap kora délután tértünk be családdal. Nem foglaltunk asztalt előre, de szerencsénk volt, éppen lett lehetőségünk leülni. Pisztrángot kértünk mindannyian, mindenki másképp elkészítve. A grillezett pisztráng nagyon finom volt, adagra is termetes, de a levesek és a túrógombóc is isteni finom volt.
Kiváló 2020. június 4.családjával járt itt
Ismerőstől kérdeztem, tud-e valami helyet Visegrádból Budapest felé, őket ajánlotta. Több féle pisztrángot megkóstoltunk, volt ami ízlett, volt ami kevésbé, bár lehet ez a mi ízlésünknek tudható be. Végezetül és összességében jó hangulatban és jó ételek mellett költöttük el időnket, de nem volt olyan kimagasló, hogy a kedvenceink közé került volna.
Kiváló 2019. augusztus 6.a párjával járt itt
Harmadszorra voltunk a Pisztrángosban, most a terasz víz felőli oldalán kaptunk helyet (érdemes előre asztalt foglalni), nagyon hangulatos a kilátás a Dunára.
A kiszolgálás udvarias, talán kicsit lehetne gyorsabb, de még belefér.
Az ételek minőségében nem csalódtunk, hozták a szokásos, elvárt színvonalat. A pisztráng finom volt, a saláta friss, a túrógombóc fantasztikus.
Pisztrángos Dunabogdány - Étel/ital
Kiváló 2018. április 23.a párjával járt itt
A pisztráng hihetetlenül finom, a saláta friss, a házi valami nevű túrógombóc szuper.
A pincérnők gyorsak és kedvesek.
Kutyával macskával is szívesen látnak, saját macskájuk is van.
A Duna melletti sétányon utána kényelmesen lehet sétálni is, nem messze egy szabad strandon lehet napozni, megmártózni a Dunában.
Gyenge 2017. május 29.barátokkal járt itt
Baráti házaspárral jártunk itt egy hétköznapi délután. Többféle változatát kóstoltuk meg a sült pisztrángnak, mindegyik kitűnő volt, és a hozzá kért saláta is nagyon ízletes. Ami viszont teljesen elrontotta ezt az élményt, a kiszolgálás színvonala, közömbössége, nemtörődömsége, ami egyenesen tragikusnak volt mondható.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2017. március 22.a párjával járt itt
Egy ismerősünk ajánlotta a helyet és nem bántuk meg, hogy kipróbáltuk, mert a pisztráng isteni finom, a dióba forgatva változatot kóstoltuk meg. A saláta ipari mennyiség és megemlíteném, hogy amikor rendeltünk, kértem, hogy ne tegyenek ananászt bele ( mert allergiás vagyok rá).
Pisztrángos Dunabogdány - Külső képPisztrángos Dunabogdány - Étel/italPisztrángos Dunabogdány - Külső kép
Kiváló 2017. március 6.családjával járt itt
A Pisztrángos egy alig észrevehető bodegában található Dunabogdányban a főút mellett, az út és a Duna között. (Én kétszer elmentem mellette, mire megtaláltam, mert a pontos címet nem ismertem, csak annyit, hogy Visegrád felé kell menni, és az út mellett van.