Halászcsárda Dunaföldvár

Halászcsárda DunaföldvárHalászcsárda Dunaföldvár
Halászcsárda DunaföldvárHalászcsárda Dunaföldvár

Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Halászcsárda Dunaföldvár vélemények

Kiváló 2023. december 12.családjával járt itt
Átutazóban Dunaföldváron, betértünk egy ebédre. Szép helyen van a Dunaparton. Gyorsan felvették a rendelést. De, mivel volt a halászlevek mellett egy sűlt kecsege, kicsit többet kellett várni. Az ételek ízletesek. elég bagy adagok, a személyzet viszonylag kedves volt. Nem votak sokan péntek egy órakor.
Halászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - Egyéb
Kiváló 2023. szeptember 9.a párjával járt itt
Szívélyesen fogadtak. A rendelés után és az étkezés előtt kezet mostunk, a mosdó tiszta volt, papír és kézmosószer is rendben volt. Halászlét, és túrós csuszát ettünk, kávéval zártuk az étkezést. Minden ízletes és jó hőmérsékletű volt, az ételeket időben megkaptuk. Köszönjük szépen a precíz, és kedves kiszolgálást K Ramónának. :)
Átlagos 2022. augusztus 29.családjával járt itt
Nem foglaltunk asztalt, de du. 3 órakor érkeztünk. 10 perc után már lett asztalunk. A rendelést felvették, de nagyon sokára kaptuk meg, illetve az italokat hiányosan és az ételt is másképpen kértük, mint ahogyan először kihozták. A vegyes halászlé kiváló volt, azonban a kenyér kissé száraz és 4 főre nem elegendő.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2021. szeptember 12.családjával járt itt
Családdal latogattuk meg ismét ezt a helyet. Asztalt telefonon előre foglaltam . Halászlet( Harcsahalászlé) és kapros juhturós tesztát fogyasztottunk. Mind a 2 finom volt. A kiszolgállás is gyors volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyt, és javaslom az előzetes telefonos asztalfoglalást mivel elég sokan szoktak lenni.
Halászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - Étel/italHalászcsárda Dunaföldvár - Étel/italHalászcsárda Dunaföldvár - Étel/italHalászcsárda Dunaföldvár - Külső képHalászcsárda Dunaföldvár - Étel/ital
Szörnyű 2021. július 19.a párjával járt itt
Lehet hogy egyeseknek nagyon szimpatikus a Halász csárda, de nekem kifejezetten rossz tapasztalatom volt július 18. -án vasárnap a csárdával. Pécs mellől tartottunk haza Debrecenbe gépkocsival. 1 óra körül úgy gondoltuk, megállunk a Halászcsárdánál , s megebédelünk. Bent a kerthelyiségben kb 8-10 asztalnál ültek de lett volna bőven hely még legalább ennyi elhelyezésére.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2021. június 6.a párjával járt itt
A halászlé finom volt. Ha forrón hozták volna ki, nem lett volna langyos a végére.
A kenyér lehetett volna jobb és frissebb is
Kértem egy hosszúlépést, kisfröccsöt kaptam. Ha nem tudják mi az miért nem kérdeznek?
Nem mindenhol tudják, hogy a hal szálkákhoz illik egy kistányért hozni, de hogy még egy halászcsárdában se figyelnek erre, az szerintem nem elfogadható.
Gyenge 2021. június 5.családjával járt itt
Szülinapra foglaltunk asztalt kiemelt kérésünk volt hogy a teraszon fogyasztanak! Mikor megérkeztünk a pincér úgy fogadott hogy van egy kis probléma nincs hely a teraszon mert az “oltatlan embereket”ültették oda. Mivel nekünk van oltási kártyánk ő ugy gondolták mi foglaljunk bent helyett nekunk ott is jo!
Kiváló 2019. szeptember 9.barátokkal járt itt
A környéken kirándultunk egy 10 fős baráti társasággal. A Kálvária-hegy megmászása után lesétáltunk a Duna partra és kiéhezve érkeztünk meg az étterembe. Még jó, hogy előre foglaltunk, mert teltház volt és a vendégek folyamatosan érkeztek. Az étterem hangulata kellemes volt, a pincérek kedvesek, udvariasak voltak, és nagyon pörögtek.
Kiváló 2019. augusztus 3.a párjával járt itt
Férjemmel nyaralni indultunk a Tiszántúlról a Balatonfelvidékre. Út közben megálltunk pihenni Dunaföldváron, nagy folyónk partján gyönyörködni. Nagyon szép sétányt alakítottak ki itt. Csábított bennünket a Halász Csárda: egy kis ebéd jól jönne. Betértünk hát. Igazán klassz helyen áll a csárda, az udvarról rálátni a Dunára.
Kiváló 2019. április 22.családjával járt itt
Családi ebéden vettünk rész. Szép környezetben a híd lábánál van az éttetem.kivülröl srmmi különös . Midnyájan harcsa halászlét ettünk a mi prima volt. A másodikoknál a hal ézelek tökéletesek voltak ( fogas filé kárpáti módra,rántott harcsa). A cigány pecsenyével volt egy kis probléma:kicsit rágós volt.