Kele Csárda Dunaföldvár

a 17 dunaföldvári étterem közül
csárda

Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Kele Csárda Dunaföldvár vélemények

Átlagos 2020. február 17.a párjával járt itt
2020. 02. 15-én betértünk ebédelni,mivel az idén még nem voltunk itt! Kedves,udvarias hölgy ajánlott asztalt,itt már ültek,de kellemesen elfértünk egymás mellett! A kínálat széles volt,és változatos! Ami kicsit bosszantott,hogy a sertés oldalas valamiért kissé angolosan készül,amit általában szívesen fogyasztanék!
Szörnyű 2018. október 18.a párjával járt itt
jó estét, 2018 10 18 du 14,48 kor betérve kérdeztem még volna idö egy ebédre, mellesleg még voltak bent vendégek kérdésemre ifjú hölgy és úr válaszolva mondták ha 3-ig befejezzük akkor igen vagy tud csomagolni bármit azt hiszem a hosszú út után és feleségem kontrollja a szivkorházban nem erre vágyott hanem egy meleg ételre levesre és elkeseritett egy ilyen hozzá állás
Kiváló 2018. július 19.gyerekekkel járt itt
Utazásunk során akadtunk rá Dunaföldváron, a 6-os út mellett erre a kellemes kis csárdára. Már azért is volt első látásra szimpatikus, mert egy önkiszolgáló, azaz svédasztalos étteremről van szó, korlátlan fogyasztással 1350 Ft-ért. A választékban mind a heten találtunk kedvünkre valót és mindenki nagyon dicsérte a sajátját.