Kerék Csárda Dunaföldvár

Kerék Csárda DunaföldvárKerék Csárda Dunaföldvár
Kerék Csárda DunaföldvárKerék Csárda Dunaföldvár

Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Kerék Csárda Dunaföldvár vélemények

Kiváló 2021. június 29.a párjával járt itt
Hazafele a Balatonról, egy ebéd Dunaföldváron. A sok étteremből ezt választottuk. Nem csalódtunk. Nagyon hangulatos az épület és a környéke. Mivel frissensültet kértünk, várni kellett, de ez így is van jól. Mert friss volt tényleg. A kétszemélyes tál simán elég 3 embernek. Bőséges és ízletes. Meg sem tudtuk enni. Gyors és kedves kiszolgálás. Ajánlani tudom.
Kerék Csárda Dunaföldvár - Külső képKerék Csárda Dunaföldvár - Külső képKerék Csárda Dunaföldvár - Külső képKerék Csárda Dunaföldvár - Külső képKerék Csárda Dunaföldvár - Étel/italKerék Csárda Dunaföldvár - Egyéb
2020. augusztus 30.a párjával járt itt
Augusztus végi hőségben a teraszon kértünk és kaptunk helyet.
A kajára kicsit sokat kellett várni (kb. 40 perc a megrendeléstől), de igaz, hogy vasárnap, csúcsidőben voltunk. Viszont megérte várni, mert teljesen elégedettek voltunk mindkét halétellel: rántott harcsafilé és süllőfilé roston grillezett zöldségekkel. Árai III. osztályúak, az étel, amit kaptunk, ennek bőven megfelelt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2018. január 17.barátokkal járt itt
Kellemes hely, az ételek egyik része finom volt, a másik pedig nem. Éppen az egyszerű babgulyás nem ízlett. Személyzet kiváló, udvarias, aránylag elfogadhatóak az árak. Húsz éve jártam itt, akkor még sokkal kisebb volt, sokat fejlődtek. Inkább átutazó vendégeknek ajánlanám, nem fognak csalódni. Én is visszatérek ha erre járok. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Átlagos 2017. július 26.a párjával járt itt
Dunaújváros felé haladva vettük észre a csárdát, éhesek voltunk, gondoltuk megállunk enni! Az étlap úgy van elhelyezve, hogy gyakorlatilag már szégyelli az ember, ha megnézi, ne egyen ott! Pedig jobban jártunk volna, ha tovább megyünk! Az első gond, hogy nincs az étlapon a bor rajta, de nincs is választék, összesen egy termelő borát forgalmazzák!
Kerék Csárda Dunaföldvár - Külső kép
Kiváló 2017. június 24.családjával járt itt
Dunaújváros közelében kerestünk családi összejövetel céljából egy csendes helyet 15 főre. A neten találtunk rá. telefonos egyeztetés során minden részlettet sikerült megbeszélni. Előre leadtuk az igényeket az idő rövidsége miatt. Nem kellett csalódnunk! Minden a megbeszéltek szerint, nagyon finomak és bőségesek voltak mind a 2 személyes tálak, mind a frissen sült ételek.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Szörnyű 2017. május 12., csoporttal járt itt
Ma voltunk ebben a csárdában egy nyugdíjas csoporttal. Az ételeket a vezetőnk már előre megrendelte igény szerint, így csak az italok rendelésével kellett foglalkozni. A fiatal kiszolgáló hölgytől kérdeztük, milyen vörös boruk van, mire ő érthetetlenül gyorsan elhadarta egy sosem hallott pincészet nevét, mondván, hogy annak a borát tudja hozni kimérve.
Szörnyű 2017. március 30.barátokkal járt itt
Már háromszor ettünk ebben az étterembe! Mindegyik alkalommal volt probléma! Koszos asztal,pincér sehol,pultos nem köszönt,előkerítettük magunktól az etetőszéket,le takarítottuk,húsleves sosincs,egyik alkalommal sem volt! És múltkor barátaink is felálltak és eljöttek mert konkrétan semmi sincs az étlapról!
Én nem szeretem és nem is ajánlom senkinek sem!
2015. augusztus 16.a párjával járt itt
Tanya tálat ettünk ami nagyon ízlett. Mindenből kettő volt, (többfajta húsok, sajt, gomba) csak a kacsacomból 1 db volt. ? ?
A kiszolgálás is rendben.
Egy valami viszont borzasztóan zavaró, a rengeteg légy, amit a felszolgáló hölgynek szóvá is tettem, nem lehetett nyugodtan enni. Biztosan megyünk, mert sokat járunk arra, de ellenőrizni fogom van-e légy. Ha igen inkább máshol eszünk.