Kisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti

2024.06.14-ig
Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós

Kisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti vélemények

Szörnyű 2019. június 16.a párjával járt itt
Már alig vártam a képek alapján, hogy egy vízparton, jó levegőn ebédelhessek a teraszon. Ezért választottam ezt az éttermet, és utaztam érte majd harminc km-t. A várt terasz a főút mellett volt. Bementünk. 40 fok. Levegő semmi. A légkondi állítólag ment, mi nem éreztük, mivel egy áttetsző műanyag tető alatt ültünk.
Kiváló 2019. április 7.gyerekekkel járt itt
A Pónifarmról hazafelé úton teljesen véletlenül álltunk meg itt a családdal ebédelni, az autóból láttuk meg a teraszt és az étterem feliratot. Olyan sok autó állt az étterem előtt és mellett, hogy csak a szemközti oldalon, a sörözőnél tudtunk leparkolni.
Kisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Külső képKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - BelsőKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - BelsőKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - BelsőKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - BelsőKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - BelsőKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - EgyébKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - MosdóKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - MosdóKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Étel/italKisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti - Külső kép
2018. november 10.családjával járt itt
Szép környezetben,tiszta,rendes vendéglátóhely. A kiszolgálás gyors és udvarias. Egyéni kérésnek is szívesen tesznek eleget. Az ételek nagyon finomak,bőségesek. A választék lehetne gazdagabb,de valószínű a svédasztalos ebédnél bővebb lehetőségek állnak a vendégek rendelkezésére. A desszertek kűlönlegessek és gyönyörűen tálalják a rendelt ételeket. Az italválaszték széles. Csak ajánlani tudom másoknak is.
2014. december 9., kollégákkal járt itt
Rendszeres vendégei voltunk ennek a nívós étteremnek. Bár az ètelek választéka nem nagy, de a minősèg magáért beszél. Hangulatos terasz rész nyáron, légkondis belső tér EEsküvők'szülinapok, egyéb rendezvények hangulatos helye lehet. A vasárnapi svédasztal igen inycsiklandó.
2013. szeptember 3.a párjával járt itt
Tavaly jártunk itt a párommal, az ajtó előtti tábla invitálására, miszerint svédasztal vár. Svédasztal nem volt, mondván, nincs megfelelő vendéglétszám,ezzel szemben volt nagy tányéron kevésbé nagy adag étel, amiben kivetnivalót ugyan nem találtunk, az árában annál inkább.
Magyarán jó konyha, amit meg kell fizetni rendesen, de nem biztos hogy jól laksz tőle.
Kiváló 2013. június 30., csoporttal járt itt
Áprilisban tartottuk itt az esküvőnket és egyben itt szállásoltuk el a külföldi vendégeinket is. Teljes mértékben meg voltunk elégedve a szolgáltatással: bőséges és finom ételek, udvarias és segítőkész pincérek, tiszta és nagy szobák. Mindenről gondoskodtak helyettünk: terítés, dekoráció, sütemények becsomagolása stb. Sok gondot levettek a vállunkról és az elszámolásnál is korrektek voltak.
Kisduna Étterem & Panzió Dunaharaszti a térképen
2330 DunaharasztiFő út 103.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V