Casa Marina Dunakeszi

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Casa Marina Dunakeszi vélemények

2019. november 15.barátokkal járt itt
Évek óta, napi szinten elmegyek előtte, de csak most vettük rá magunkat, hogy kipróbáljuk. Úgy hírlett, hogy nagyon drága. Szerintem átlagos, ahogy általában minden. Kicsi a hely, de nem volt zsúfoltság. Olvastam, hogy a pizzát többen lehúzták, de mi szerencsére nem ezt a vonalat választottuk, így igazából nem volt csalódás. Gyakorlatilag azt kaptuk, amire számítottunk.
Átlagos 2018. augusztus 2.családjával járt itt
Nagyon finom ételek, többször voltunk már itt, sosem csalódtunk. Mai estén a teraszon foglaltunk helyet, másik két családdal, és a pincében levő konyhából az egyik szakács tombolása hallatszott ki. Először vicces volt, aztán már nem. Az egyik asztalnál megelégelték és szóltak a felszolgálónak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. július 13.családjával járt itt
Családi vacsorára mentünk el hatan a Marinába, mivel közel volt. Kíváncsian vártam az estét, addig csak naponta jártam el előtte. Mindenki mást rendelt, többé- kevésbbé elégedett volt a család, engem kivéve. Elég sokat kellett várni, de még így is íztelen , sótlan volt a hal, amit kértem. Az adag is inkább kicsinek mondható. Nem hiszem, hogy másodszor is oda megyek, mivel csalódtam.
2017. május 10.a párjával járt itt
Párommal tegnap jártunk itt először. A városban volt elintéznivalónk és hazafelé útba esett az étterem. Nem jártunk még itt, így nem tudtuk, mire számíthatunk. Mivel hétköznap kora délután volt így rajtunk kívül nem volt más vendég. Az ételt hamar felszolgálták, nagyon jól nézett ki, nagyon finom volt és igazán nagy adagot kaptunk.
Casa Marina Dunakeszi - Étel/italCasa Marina Dunakeszi - Étel/ital
Szörnyű 2016. december 7.a párjával járt itt
Az ételek minősíthetetlenek voltak, egy kifőzdében jobbat lehet találni, a pizza nyers volt, nagyon silány feltéttel, és megkockáztatom, hogy a rántott sajt fagyasztott volt. Érthetetlen, hogy hogyan lehet így egy "éttermet" működtetni. A kiszolgálásról annyit, hogy a szinte üres étteremben rögtön azzal fogadtak minket, hogy a kétszemélyes asztalokhoz üljünk, mert a nagyobbakat fenntartják több személynek. Nyilvánvalóan közük sincs sem a gasztronómiához sem a vendéglátáshoz.
Szörnyű 2016. február 20.a párjával járt itt
A vendéglátás egy Szakma, így nagybetűvel. Itt sajnos ezt nem értik. Belépéskor kicsit mellbe vágott a giccses környezet, de nem ez volt a legrosszabb. A csapolt sör zavaros színű és savanyú. A pizza ill. , amit annak hoztak az egyszerűen vállalhatatlan. Nyers linzertészta. A pizzaszósz ketchup. Ráborogatva pár konzerv hozzávaló.
Kiváló 2016. február 2.családjával járt itt
Kellemes, szép környezet. Udvarias kiszolgálás. Finom pizzák.(Bár, ha lehetne választani, én a vastagabb pizzatésztára szavazok!) Fizethettünk bankkártyával.
Nem tesztelés miatt, hanem feledékenységből, ott felejtettem a táskámat. A felszolgáló fiú lélekszakadva rohant vele utánunk. Emberségből is ötös!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 8.családjával járt itt
Az Casa Marina tőlünk 300 méterre található , nemrégen nyitott , és most volt az első alkalom , hogy ellátogattunk . Az éttermet egy családi házból alakították át . Felújított , szép tiszta , tágas belső . Nevéhez hűen hajós filing lengi be . Vannak kisebb asztalok , de nagyobb társaság is le tud ülni .
Casa Marina Dunakeszi - BelsőCasa Marina Dunakeszi - Étel/italCasa Marina Dunakeszi - Étel/italCasa Marina Dunakeszi - Külső kép
Kiváló 2015. december 3.családjával járt itt
Sokszor jártunk már itt,barátokkal vagy máskor a családdal is! Nagyom szép modern és tiszta az étterem! Változatos ételek,ami eléggé bőséges(nekem még sok is)és nagyon izletes! Dicséret a szakácsnak! Külön kiemelném a pincéreket kik nagyon udvarias,barátságosak. . . mindig megkérdezik hogy izlett az étel. . .
Kiváló 2015. október 15. járt itt
Ma este harmadjàra làtogattunk el a helyre és azt gondolom , hogy megérett egy vélemény nyilvànìtàsra. Màr az első két alkalom utàn is úgy mentünk haza , hogy ide még vissza fogunk jönni. A mai nap csak megerősitett minket. A hely nagyon szép , kulturàlt, tiszta ( a mosdó is! ).