Kun Cukrászműhely Dunakeszi

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Kun Cukrászműhely Dunakeszi vélemények

2021. március 10.egyedül járt itt
A Kun cukrászda fősodratú hely Dunakeszin, a fő utcán. Az árak barátságosak, a sütemények a maguk zsánerében jónak mondhatók.

Némi dilemmázás után egy mákos sütit kértem, amire 600 forintot fizettem. A beltér kissé személytelen, a kiszolgálás ellenben kedves. A sütit csomagoltattam, este ettük meg egy édesszájú jóbarátommal. Ez nálam 3,5 pont felfele kerekítve.
Kun Cukrászműhely Dunakeszi - Étel/ital
Kiváló 2019. július 30.egyedül járt itt
Családi vállalkozásban működő, házias süteményeket kínáló cukrászda, közvetlenül Dunakeszi Fő útja mellett, parkolás az út mellett lehetséges. Tetszett, hogy az alapvetően széles körben ismert sütemények itt egy kicsit máshogy néztek ki, a hagyományos keretek között is tudtak belevinni valami egyediséget, egyéniséget.
Kun Cukrászműhely Dunakeszi - Külső képKun Cukrászműhely Dunakeszi - BelsőKun Cukrászműhely Dunakeszi - MosdóKun Cukrászműhely Dunakeszi - BelsőKun Cukrászműhely Dunakeszi - Étel/italKun Cukrászműhely Dunakeszi - Étel/italKun Cukrászműhely Dunakeszi - Étel/italKun Cukrászműhely Dunakeszi - Étel/italKun Cukrászműhely Dunakeszi - Étel/italKun Cukrászműhely Dunakeszi - Külső kép