Tó Szálló Dunapataj

Waterfront Lodge Dunapataj - Napi árak reggelis ellátással
Waterfront Lodge Dunapataj
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Tó Szálló Dunapataj vélemények

Kiváló 2020. szeptember 7.a párjával járt itt
Számunkra nagyon kellemes és szép környezet. A szállásunk tiszta és rendezett volt, a kilátás a tóra CSODÁS! Szeretném megemlíteni a nagyon kedves vendéglátást, máskor is szívesen fogjuk a szabadidőnket ott eltölteni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 18.családjával járt itt
A nővéremmel jöttünk ide. A Szelidi tó még ismeretlen volt számunkra,ezért választottuk a helyszínt. Csak mi voltunk a panzióban,lévén vége a szezonnak. Nem zavart,mivel szeretjük a nyugalmat, a természet szépségét. Így jókat sétáltunk,beszélgettünk. Az ágy volt számomra csak kényelmetlen +nem tudtunk este olvasni,mert nem volt éjjeli lámpa.
Tó Szálló Dunapataj - Külső képTó Szálló Dunapataj - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. szeptember 16.családjával járt itt
Legnagyobb meglepetésünkre a 14 szobás szállónak egyedüli vendégei voltunk . Sétáltunk, találkoztunk a kalocsai rokonokkal, élveztük a csendet. A matrac elrontotta a pihenésünket, a rugóit szívesen feledném, valamint az ágyszéli deszka is kényelmetlen ülést jelent, u. i. csak 1 szék van. A mosdó olyan pici, hogy épp csak belépni lehet.
2019. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Felujított szálloda,közvetlenül a tóparton helyezkedik el. Sajnos a strand fizetős, de a szállodától pár perc sétára található egy szabadstrand is. Ráadásul az oda vezető úton több mókust is láttunk. A szállodához tartozik egy zárt parkoló is, de ha ez megtelt kint is parkolhatunk. A parkolót 22-órakkor bezárják.
Tó Szálló Dunapataj - Külső képTó Szálló Dunapataj - Belső
Gyenge 2019. július 22.a párjával járt itt
Adott egy nagyon régi épület, az '50-es évekből, amit rendbe hoznak, kifestenek, felújítanak. Lehetne belőle egy jó kis szálloda is. Csakhogy olyan ágyakat és matracokat helyeznek el benne, ami alvásra teljesen alkalmatlan. A mi szobánk, a fszt. 7. -es kb. 10 m2, a fürdőszoba max. 3 m2.
Átlagos 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
Engedve a rég óta bennem élő csábításnak, eljutottunk végre a Szelidi tóhoz is. Aki járt ott néhány évtizede, az ne menjen; hadd maradjon meg neki az ifjúkor élménye, romantikája. Aki nem volt még, az kaphat egy szépen rendezett (túlrendezett), szabadtéri strandot. Nudi már nincs, legalább is én nem láttam. Szemüveggel sem!
Átlagos 2017. február 15.barátokkal járt itt
Barátainkkal terveztük a hétvégét, így esett a választásunk erre a helyre! Kikapcsolódni, szórakozni szerettünk volna, csak sajnos a rossz idő közbe szólt. Júniusban jártunk itt, a szállásunk átlagos volt, elég sok időt töltöttünk bent, mivel elég rosszra fordult az időnk. A szobáink kényelmesek voltak, felszerelés elfogadott.