Duna Gyöngye Halászcsárda Dunaszekcső

halászcsárda
Duna Gyöngye Halászcsárda Dunaszekcső
Duna Gyöngye Halászcsárda DunaszekcsőDuna Gyöngye Halászcsárda Dunaszekcső
Duna Gyöngye Halászcsárda DunaszekcsőDuna Gyöngye Halászcsárda Dunaszekcső

Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska - Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
04.20-07.18.
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Duna Gyöngye Halászcsárda Dunaszekcső vélemények

2017. október 16.a párjával járt itt
Kisvárosi hangulat kedves, figyelmes kiszolgálás. Az ételekre nem kellett sokat várni, bár voltak jó páran még rajtunk kívül. Ponty halászlét választottunk gyufatésztával, amit rántott sertés hús grillezett zöldségekkel illetve harcsa pörkölt túrós csuszával követett. Összességében elégedettek voltunk az étteremmel és az ételekkel.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2014. február 19.családjával járt itt
Szerettük a Dunaszekcsői halászcsárdát. A kiszolgálás kedves volt, a halászlé ugyan túlpaprikázott, de a hal friss, a halakat „hagyományosan” olajban sütik, de az alapanyag itt is sokat nyom a latban. Ugyanakkor az olaj nem volt fáradt, a panír nem volt szakadozott. A beltér is megnyerő, az árak barátságosak.
Duna Gyöngye Halászcsárda Dunaszekcső - BelsőDuna Gyöngye Halászcsárda Dunaszekcső - Étel/italDuna Gyöngye Halászcsárda Dunaszekcső - Étel/ital