Popeye Vendéglő Dunasziget

Sokoró Fogadó Sokorópátka

Popeye Vendéglő Dunasziget vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 26.a párjával járt itt
Vasárnapi kirándulásunk alkalmával tévedtünk ide ,megláttuk az éttermet szimpatikus lett a nagy terasz és beültünk . Bár elég sokan voltak ebéd időbe mi gyorsan ki lettünk szolgálva és viszonylag gyorsan ehettünk is. Pizzán gondolkodtam mivel láttam h van fa tüzelésű kemence(amibe a legjobb a pizza ugye) de aztán láttam h van sokféle hal és harcsa paprikast ettem ami nagyon finom volt.
Szörnyű 2018. április 8.a párjával járt itt
A kecskesajtos saláta szinte ehetetlen volt. Nem friss salátából, állott öntetből, rossz, állott ízű öntet, ehetetlen ízvilág. Kár hogy nem küldtem vissza és ették volna meg az ott dolgozók, hogy lássák mit készítettek. Sajnos még ki is fizette a párom. Ezt is megbántam. Mert nem akartam jelenetet, de ezt nem szabad szó nélkül hagyni. Tanultam belőle és legközelebb nem hagyom annyiba.
Kiváló 2015. június 23.a párjával járt itt
Többszőri látogatás után is, hozzák azt a színvonalat, amit elvárhatunk egy vendéglőtől. Nagyon finomak az ételek, a pizzájuk isteni, nagyon szép a környezet amely körülveszi és a kiszolgálással is teljesen megvoltunk/vagyunk elégedve. Bár én párommal jártam itt, ajánlani tudom családosoknak is.
Gyenge 2013. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokat vártunk a felszolgálóra, hogy felvegye a rendelést. Amikor megkaptuk az előételt _levest_ csalódottan láttuk, hogy a tejfölös gombaleves inkább főzelékre emlékeztetett, az íze pedig szörnyű. Kértem a kis nem egészen három éves unokámnak fél adag levest, ez nem volt megoldható, így az egy adag leves ki kellett fizetni, amit egy ekkora kisgyermek nem tud megenni. A kiszolgálás lassú, az ételek minősége elmarad az áraktól.