Bora Bora Lounge Dunaújváros

Bora Bora Lounge DunaújvárosBora Bora Lounge Dunaújváros

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Bora Bora Lounge Dunaújváros vélemények

Kiváló 2020. január 14.gyerekekkel járt itt
A mai nap ismét elmentünk az étterembe ebédelni! Kislányommal voltam,aki Angliába él. és ő is felszolgálóként dolgozik! Telt ház volt,várnunk kellett,ami azt jelenti,hogy sok ember kedvence! A napi menü is jól hangzott,de mi kicsit mást néztünk ki! Én mustáros lazacot ettem,lánykám Brassóit,és persze plussz adagot elvitelre a páromnak!
Kiváló 2018. december 1.barátokkal járt itt
Az újra megnyitott fürdőből éhesen kijőve kerestünk egy szép helyet és sikerült. Nagy meglepetésünkre több féle menűválaszték is volt, nagyon jó áron. Az ételek minősége és mennyisége is kifogástalan. A felszolgálok kedvesek és gyorsak. Már többször voltunk ott és mindig szinte telt házzal mükődnek.
2013. május 1.a párjával járt itt
Dunaújváros igényes szórakozóhelyeinek egyike, ahová elmehetsz akár csak egy italra, vagy ha egy kellemes vacsorára vágysz.
Közel van a központhoz, modern a berendezés, kellemes a kiszolgálás, és a lounge hangulat gondoskodik a relaxált környezetről és a kikapcsolódásról.
Érdemes betérni egy baráti találkozóra, vagy akár egy kellemes vacsorára!
Bora Bora Lounge Dunaújváros a térképen
2400 DunaújvárosKenyérgyári út 2
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • DJ • étel elvitelre • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
zárva
magyar
házias ételek
Zene
Gépzene: dance, elektronikus, house, könnyűzene, latino, magyar slágerek, reggae
1200 Ft (kb. ár)
Soproni