Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros

Dunagyöngye Halászcsárda DunaújvárosDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros vélemények

Szörnyű 2022. június 12.családjával járt itt
Tegnap Dunaújvárosban nosztalgia kirándulást tettünk. 13:15-kor ebédidőben lementünk a DUNAGYÖNGYE halászcsárdába. Mi tudatlan vidékiek. ( Budapest,Üröm) Nem tudtuk, hogy ide csak helyfoglalással lehet bejutni. Na, az ott álló vendéglátós "uraktól" azonnal megkaptuk az eligazitást. Nem az a baj, hogy csak foglalással.
Átlagos 2022. január 25.a párjával járt itt
Hétfőn nyitva tartó éttermet kerestünk a környéken, ezt találtuk a neten. A halételek finomak, jók voltak, a harcsapaprikás túroscsuszával a pincér szerint bőséges adag, szerintünk közepes volt. És a meglepetések. Az étlapon "persze nem vettem észre a 12 százalék felszolgálói díjat, így a szokásos borravalóval már nem volt kevés, illetve az amúgy sem alacsony árak is szépen emelkedtek.
Kiváló 2019. szeptember 22.a párjával járt itt
Rácalmási kirándulás után itt ebédeltünk, és egyáltalán nem bántuk meg a választásunkat. Könnyen megtaláltuk az éttermet, bár egyáltalán nem vagyunk ismerősek Dunaújvárosban. Ifjúsági sziget, a környéken retró, lepattant épületek, Duna-part, csendes, nyugis környezet.
Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Külső képDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - BelsőDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - BelsőDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - MosdóDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - BelsőDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - BelsőDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - BelsőDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - BelsőDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étel/italDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étel/italDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étel/italDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étel/italDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étlap/itallapDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étlap/itallapDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étlap/itallapDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Külső képDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étlap/itallapDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Külső kép
Kiváló 2019. január 16.gyerekekkel járt itt
Január 13-án a 60. születésnapomat ünnepeltük a halászcsárdában és most sem csalódtunk benne. Évente több alkalommal térünk be a Dunagyöngye Halászcsárdába és legtöbbször elégedetten távozunk. Most egy 17 fős asztaltársasággal fogyasztottuk el az ünnepi ebédet.
Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Belső
Szörnyű 2018. november 5.a párjával járt itt
Október végén péntek este tértünk be a férjemmel vacsorázni. Belépve 2 pincér mellett haladtunk el akik nem vendéggel voltak elfoglalva, mégsem köszöntek. Szinte minden asztalra ki volt téve a foglalt kártya, de nem jött senki, csak azért tették ki, hogy oda ne üljenek. Az étlap gusztustalan szakadt, ócska.
2018. szeptember 21.a párjával járt itt
Pozitiv:
a kiszolgalas kivalo
az ar-ertek arany jo,
az etelek minosege es a mennyisege, talalasa remek
nagy valasztek

Negativ:
a berendezes felujitasra szorul,
a zeneszek kisse megfaradtan huztak a notat,
a mosdok tisztasaga hagy maga utan nemi kivannivalot
ha nincs asztalfoglalas, akkor nem biztos, hogy kap az ember helyet
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. július 18.gyerekekkel járt itt
A honlapon talàlható értékelések alapjàn és a halételek miatt vàlasztottuk ezt az éttermet nyaralàsból hazafelé. Nekem kicsit felülértékeltnek tünt, de szemmel làthatóan sokan kedvelik. A környezet és a berendezés nagyon retro. Sajnos a teraszon nem lehetett ebédelni, a nagy terembe pedig egy csoportot vàrtak, így csak a hosszúkàs kis teremben lehetett enni.
Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Belső
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép
Kiváló 2018. április 26.a párjával járt itt
Többször jártunk itt, és soha nem csalódtunk! Ide belépve kellemes magyaros környezet fogad. Népies díszítések, abroszok, terítékek. A halászleveken kívül sok más étel is szerepel az étlapon. Biztos, hogy mindenki talál magának, olyat amit szeret. Mi a párommal vacsoráztunk itt, a születésnapom alkalmából.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 16.családjával járt itt
Évek óta járunk ide, legyen az családi alkalmak vagy bármi egyéb. A hangulatra sosincs panasz, kedves és figyelmes a kiszolgálás, ami még gyorsasággal is párosul.
Az étlap bő választékot kínál, nemcsak halételekből válogathatunk. Mindenesetre itt lehet közel-távol a legjobb halászlevet enni, mindenkinek figyelmébe ajánlom a harcsából készült változatot! Érdemes ide elmenni. .
Kiváló 2017. június 7.a párjával járt itt
Már jártunk itt és most sem csalódtunk!
Nagyon finom és bőséges ételek, az étlapról nem csak halételeket lehet választani.
A meglepetés az élő zene volt, ami nagyon jó hangulatot teremtett, szolidan nem tolakodóan.
A kiszolgálás gyors és kedves. A környezet főleg nyáron nagyon szép!
Köszönjük szépen biztosan vissza megyünk máskor is!
Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros a térképen
2400 DunaújvárosSzigeti u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar