Bódva étterem Edelény

Hunguest Saliris Egerszalók

Bódva étterem Edelény vélemények

2055
2023. november 5.a párjával járt itt
Azt hiszem, említettem már a Bódva étterem meg a Templomkert vendéglő esetét, melyeket egy kerítés választ el egymástól. Egyik nap itt próbálkoztunk, de zártkörű rendezvény volt, ezért átsétáltunk a Templomkertbe és ott ettünk. Aztán két nap múlva visszatértünk ide, mert azért nem sok étterem akad a környező falvakban, és akkor ezt céloztuk meg újra.
Bódva étterem Edelény - BelsőBódva étterem Edelény - Étel/italBódva étterem Edelény - BelsőBódva étterem Edelény - Étel/italBódva étterem Edelény - Étel/italBódva étterem Edelény - EgyébBódva étterem Edelény - EgyébBódva étterem Edelény - EgyébBódva étterem Edelény - Egyéb
Kiváló 2016. március 16.gyerekekkel járt itt
A Bódva étterem egy retró étterem, nagyon, nagyon kedves és szívélyes kiszolgálással. A pincérnő ajánlott ételt is, a kisebb zóna adag is bőséges volt. Nagyon finom, házias ízek, nagy adagok voltak. Minden étel jóízű volt, az árak pedig hihetetlen kedvezőek! négy személyre 6000 forintot fizettem! Csak ajánlani tudjuk!