Boldizsár Cukrászda – Belváros Eger

Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Boldizsár Cukrászda – Belváros Eger vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
2020. augusztus 2.a párjával járt itt
Boldizsár cukrászda belvárosi egysége (gondolom a másik kettő is) igen alacsony áron kínál fősodratú süteményeket. Néhány példa tavaly augusztusból: Mignon 290 ft, karamellás vagy csokis Ischler 280 ft, fehér csokis epres croccant torta 530 ft, mascarpones málna 520 ft. Mi inkább fagylaltot ettünk a kánikulában, egy-egy gombócot, egy erdei gyümölcsöt meg egy epret.
Boldizsár Cukrászda – Belváros Eger - Külső képBoldizsár Cukrászda – Belváros Eger - BelsőBoldizsár Cukrászda – Belváros Eger - Belső
Kiváló 2019. szeptember 15.a párjával járt itt
Szép, csendes napsütéses vasárnap. . Cukrászda a belvárosban. . . A pultban szem szájnak való sok süti. . . Választásunk karamellás ischler- régi iz sajnos nem jött vissza,- boci szelet, és az év tortájából egy szelet- borsos áron - 850 ft. . . boldog asszony szelet. . Az üzletben tisztaság, fagylatos pult is taláható. . A kiszplgálás is kifogástalan. .
ajánlom. . .
2018. augusztus 6., kollégákkal járt itt
A belváros szivében nyilt egy uj cukrászda. . Különböző városrészekben még két üzletük van. . Ez i snagyon tiszta, hangulatos , barátságos üzlet. . Fagylalt, süteméyn , torta rendelés is van. . Egy szelet mignontól is jól lehet lakni. . Az innivaló- az italos pultból lehet elvenni- ez egy kicsit furcsa volt. .